Lotniskowe męki siatkarzy skończone. Rządowy samolot przywiózł Polaków do Lublany [WIDEO Z LĄDOWANIA]

| Aktualizacja:

Rządowy samolot z polskimi siatkarzami na pokładzie wylądował w Lublanie. Biało-czerwonych w czwartek czeka w stolicy Słowenii mecz z gospodarzami w półfinale mistrzostw Europy.

wróć do artykułu
  • ~terel
    (2019-09-25 15:50)
    Słuszne działanie i bardzo honorowa reakcja trenera. Przyjemnie się czyta o takich wydarzeniach.
  • ~kimcziś
    (2019-09-25 15:44)
    Tak właśnie powinny działać rządy. Pomagać ludziom i promować Polskę za granicą!
  • ~rover
    (2019-09-25 15:38)
    Mam nadzieję, że chłopakom dzięki temu lepiej się zagra. Super, że premier pomógł.
  • ~kibic
    (2019-09-25 15:25)
    Premier trzeba przyznać zachował się świetnie. Uratował tym chłopaków!
  • ~Silvio B. ein echter Tojczer aus Tojczland
    (2019-09-25 11:27)
    Nasza niemiecka telewizja ( ARD, ZDF, RTL ) w ogole nie donosila o porazce naszych siatkarzy z Polska O : 3. Byc moze ta porazka to tylko jakis polski FAKE !
  • ~dzialacz PZPS Zygfryd Dlugi
    (2019-09-25 11:18)
    Po strasznych mekach na Lotnisku w Amsterdamie nasi siatkarze wyladowali w koncu w Lublanie. To byl celowy zamach slowenskiej Air Adria na naszych siatkarzy. Nie ma sie co dziwic, ze nasi zmaltretowani i fizycznie wykonczeni siatkarze przegrali ten mecz ze Slowenia 0 : 3.
  • ~Yo
    (2019-09-25 09:50)
    Nasz samolot, nasze pieniądze, nasi siatkarze. Nie PiSowskie , nie Morawieckiego. Po co te zachwyty nad nimi. Zrobił, jak rzadko, co powinien. Siatkarzom się, po prostu, należy. Odwrotnie niż Szydło i tym od niej.
  • ~Heniek
    (2019-09-24 23:11)
    Brawo Polska, pokonanie Niemców było piękne, brawo premier!
  • ~Hk
    (2019-09-24 22:45)
    Won pisowskie pajace
  • ~muszere
    (2019-09-24 22:32)
    Klasa Morawieckiego. Kolejny raz. Cieszę się, że mamy takiego fajnego premiera.
  • ~czarna
    (2019-09-24 22:24)
    Piękne zakończenie dzięki interwencji pana premiera. A teraz po złoto panowie.
  • ~Wac
    (2019-09-24 21:03)
    Premier wydał ot tak, jakieś 120tyś zł na prywatne stowarzyszenie, tuszując błędy organizatorów :) Pewnie większość czyających nie ma pojecia, że te pieniądze mogłyby być przeznaczone na opiekę zdrowotną ich Matki lub córki. Zanim przyklaśniecie, to zastanówcie się jakim zachowaniom przyklaskujecie. PZPS powinien był rozwiązać problem wysyłając samolot czarterowy i egzekwując pieniądze od organizatora, nad czym zresztą pracował gdy w to wszystko wtargnął nasz szlachetny kandydat na posła. Rząd nie ma nic do reprezentacji polski. Rząd ma zarządzać naszym wspólnym dobrem, a nie wydawać pieniądze tam, gdzie tak na prawdę nie są potrzebne.
  • ~Grisha
    (2019-09-24 20:20)
    Niech teraz reprezentacja odwdzięczy się tylko dobrą grą, o resztę możemy być spokojni. Super Panie Premierze!
  • ~Thomo
    (2019-09-24 19:47)
    Ciekawe czy PO takby się zachwało? Już to widzę!!! Brawo Premier i PiS👏
  • ~Kazio
    (2019-09-24 19:29)
    Brawo Morawiecki - mistrzowska zagrywka marketingu politycznego na koszt podatników! Co tam marketing- najważniejsze by wartość działek od kościoła, pod Wrocławiem ciągle rosła... kto podniesie rękę na kościół ten podnosi rękę na Polskę! Hi, hi, hi ...
  • ~Benkir
    (2019-09-24 19:01)
    Premier pokazał znowu klasę i tak powinno być pomiędzy rodakami , którzy znaleźli się w potrzebie.Sportowcy na nasi przedstawicie na sportowych arenach świata i nie tylko.Siatkarze to wspaniali ambasadorzy Polski i są nieporównywalni w sensie pozytywnym z miernymi celebrytami z opozycji, którzy szkodzą Polsce.Jest to postawa ze wszech miar patriotyczna. Brawo!Brawo!Brawo!Brawo!Brawo!Brawo!Brawo!Brawo!Brawo!
  • ~Aaaadddaaammmm...
    (2019-09-24 18:48)
    No to jutro wnuczek Gomułki z Nitrasem będą domać się natychmiastowej dymisji Premiera !
  • ~Izka
    (2019-09-24 18:37)
    Strajk słoweńskich linii lotniczych tuż przed meczem Słowenii z Biało-Czerwonymi. Przypadek? Nie sądzę :)))) Brawa dla Premiera - świetna postawa!
  • ~#1
    (2019-09-24 17:50)
    wreszcie w dobrej intencji uzyto samolot rzadowy a nie do prywatnych lotow rodzin co wazniejszych czlonkow rzadu
  • ~polon24
    (2019-09-24 17:42)
    Premier Morawiecki myśli po prostu o ludziach, reaguje na wszelkie niedogodności, wspaniały człowiek !!!!