W pierwszym środowym meczu niemiecki SSC Palmberg Schwerin przegrał z Savino Del Bene Scandicci 1:3 (25:19, 19:25, 20:25, 21:25).

Już po kilku minutach Włoszki przejęły inicjatywę. Ich przewaga systematycznie rosła. W konsekwencji pierwszy set wygrały sporą różnicą punktów. Podopieczne Stephane Antiga, mimo starań, nie odnalazły się także w kolejnej odsłonie spotkania.

Przełom nastąpił w połowie trzeciego seta; Developres był w nim wyraźnie lepszy. Podobnie jak w następnej części meczu.

Rywalizację zakończyła zacięta walka w piątym secie, który Włoszki dopiero pod koniec zapisały na swoją korzyść.

Po dwóch dniach turnieju dwa zwycięstwa na swoim koncie ma zespół Scandicci. Po jednym zwycięstwie i jednej porażce SSC Palmberg Schwerin i Busto Arsizio.

W czwartek Developres spotka się z drużyną Scandicci.

W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa rozgrywki fazy grupowej LM odbywają się w nowym systemie. 20 drużyn zostało podzielonych na pięć grup. Zwycięzcy oraz trzy zespoły z drugich miejsc z najlepszym bilansem awansują do ćwierćfinału.

Developres SkyRes Rzeszów - Unet e-work Busto Arsizio 2:3 (17:25, 22:25, 25:19, 25:22, 14:16)
Developres SkyRes Rzeszów: Anna Kaczmar, Gabriela Polańska, Jelena Blagojevic, Kiera van Ryk, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Alexandra Lazic – Aleksandra Krzos (libero) – Aleksandra Rasińska, Marta Krajewska, Anna Stencel, Juliette Fidon-Lebleu
Unet e-work Busto Arsizio: Jordyn Poulter, Herrera Blanco, Alexa Lea Gray, Camilia Mingardi, Jovana Stevanovic, Alessia Gennari - Giulia Leonardi (libero) – Chiara Cucco, Asia Bonelli, Rossela Olivotto, Katarina Bulovic, Ana Escamilla, Francesca Piccinini