• ~motek
    (2012-07-07 03:03)
    ~kibic2012-07-06 20:21, a Ty co w życiu wygrałeś na "wysokiej stawce", legimitację nazistowskiej partii?
  • ~Ja
    (2012-07-06 20:22)
    Póki co, to niedowartościowana Agnieszka Radwańska, i rewelacyjny zespół siatkarzy rozsławiają Polskę. (przepraszam, jeśli kogoś godnego uwagi pominąłem)

    Niestety trawiący nowotwór piłki nożnej objął swym zasięgiem aktualne władze RP, PZPN, bez ambitnych piłkarzy oraz sporą rzeszę kibiców.

    Czas brać przykład z najlepszych.
  • ~kopytko
    (2012-07-06 23:33)
    Powinni zabrać piłkarzom koszulki bo mieli takie ładne na to ełro cały naród im je projektował a nawet z grupy nie wyszli Słyszałem ze Lato chce połączyć wszystkie związki sportowe które robią coś z piłką i stworzyć Polski Związek Piłek żeby mógł kasiorę ciągnąć od Radwanskiej ,siatkarzy itp tylko nie ma pomysłu na hokeistów
  • ~Bronia patryjotka CIERPISTKA
    (2012-07-06 22:34)
    a jeszcze bedzie mi sie bardziej podobalo jak napiszecie ze niemcy na kolanch!!! wiem ze piszecie dla nas; prawdziwych patryjotow i POLAKOW,
  • ~Bronia patryjotka CIERPISTKA POLSKA
    (2012-07-06 22:30)
    znowu ktos na kolanach !!! my przeciez panowie i lachy !!! I TO MI SIE PODOBA !!!
  • ~CeeL
    (2012-07-06 22:24)
    Tyle razy zabierałem głos: NIE PRZESADZAJCIE W CHWALENIU!!! Polacy wygrali, chwała im, ale nie PISZCIE, ŻE KUBAŃCZYCY NA KOLANACH bo jutro Polacy mogą przegrać i co wtedy? Tak było z piłkarzami. Przewartościowaliście ich i możecie bić się w piersi. Polska praso, proszę o umiar!!!
  • ~~Smok wawelski
    (2012-07-06 21:48)
    Ja w ogóle tego nie rozumiem. Mamy tak wybitnych sportowców jak np Agnieszka Radwańska, nasi siatkarze i wielu innych, a liżemy tył... tym nieudacznikom co grają jak w podstawówce (nie obrażając chłopaków i dziewczyn z podstawówek)i gonią jak nawiedzeni za piłką
  • ~jot
    (2012-07-06 20:56)
    Kubańczycy na kolanach! - pytam co za debil wymyślił ten tytuł?
  • ~kibic
    (2012-07-06 20:21)
    Na kolanach? Bez przesady,bardzo gratuluję naszym siatkarzom ale wygrana w meczu o małą stawkę z osłabioną Kubą nie daje powodów do takich określeń. Czekam na mecz o dużą stawkę i wierzę w sukces - może o zwycięstwo w Sofii znowu z Kubą?
  • ~deklasacja..
    (2012-07-07 07:44)
    ..brawo...widac, że siatkarze ienko przędą..dlatego wygrywaja...zamiast brać łapówki..jak piłkarze...
  • ~jonbakari
    (2012-07-06 20:12)
    ci chłopcy zarabiają masę pieniędzy - to pełną gębą Polskie Pany
    a propos pieniędzy - daj im Panie jak najwięcej
  • ~gucio
    (2012-07-06 19:50)
    poprzeni rok byl najlepszym w historii polskiej siatkowki( 3miejsce w LŚ, 3 w ME, i 2 w Pucharze Swiata... super sprawa bylo by wygrac lige swiatowa, i zdobyc medal IO... jest duza szansa na to..
  • ~treqaz
    (2012-07-06 19:45)
    "piłkarzą" - nie wierzę ...
    loda robisz za kwasa czy po prosty, przy skibie ?
  • ~leosia
    (2012-07-06 19:14)
    Polskim piłkarzą sie nie udało.Może siatkarze pokażą klase.Fajni chłopcy i pokaża
    na co ich stać .A stac ich na dużo.Już nie raz pokazali że klase mają .Powodzenia
    chłopcy !
  • ~paź engela
    (2012-07-07 08:08)
    za prawde powiadam wam pilka nozna to sport narodowy. niewazne medale innych ludków, półfinały, kowalczykowa. nie, my zarzund pzpn wiemy swoje - polska mysl szkoleniowa i tile.
  • ~Donaldinio gdzie jesteś ?
    (2012-07-07 08:05)
    przecież nasz premier to zawołany sportowiec! nie zauważył takiego sukcesu Polskich siatkarzy ? wystarczą mu te relacje reżimowej TV ?
  • ~dziadek klozetowy
    (2012-07-07 01:19)
    Grześ Lato na prezydenta ...wc

Może zainteresować Cię też: