• ~do specjalistów
  (2014-08-31 07:16)
  Myślę, że po wczorajszym meczu "lobby Kurkowe" spuści z tonu i nie będzie dyktowało trenerowi kogo ma umieścic na liście grających. Najlepiej zawsze jest nie przeszkadzać i nie uwazac siebie za mądrzejszych. Myslę, że KUrek jeszcze wróci, tyle że on też musi spuścić z tonu i zmienić zagrywki.
 • ~mmm
  (2014-08-31 09:08)
  Polacy są gospodarzami i o wszystkich uczestników mistrzostw powinni jednakowo dbać. Gospodarz dba o zaproszonych gości!
  Publiczność siatkarska jest inteligentna, wyrobiona i można jej zasugerować, namówić żeby nie wygwizdywała przeciwników Polski.
  Tytuł tego wpisu, gwizdy w czasie rozpoczęcia..., na meczu to wyraz zarozumialstwa, bufonady, arogancji, ... braku kultury!

  Gratulacje dla polskich siatkarzy, oglądanie wszej gry to przyjemność.
 • ~skoblar
  (2014-08-31 09:41)
  Za zakodowanie transmisji nawołuję do:
  1. Nie oglądania Polsatu po zkończeniu mistrzostw
  2. Wywalenie na mordę CAŁEGO zarządu Telewizji Polskiej
  Młodzi ludzie potrafili skrzyknąc sie w sprawie ACTA. Dlaczego teraz siedzicie cuicho?
 • ~warszawiak
  (2014-08-31 09:57)
  Nie pisz głupot o wygwizdywaniu Rosji: państwo bandytów i morderców powinno być wykluczone z międzynarodowej społeczności, tak w wymiarze politycznym jak i kulturalnym czy sportowym. Taki całkowity ostracyzm. Świat zachodu jeszcze tego nie zrobił, a już dawno powinien. Tym niemniej, z winy Rosji i Rosjan, sytuacja dojrzewa do takich rozwiązań. Całkowicie popiera zawieszenie bądź wykluczenie Rosji ze wszelkich międzynarodowych gremiów, w tym z organizacji sportowych. Sport to jest fair play, czyli coś biegunowo odmienne od tego, co prezentuje putinowska Rosja. A tego rodzaju polityczne sankcje będą cholernie skuteczne, tego Putin już ukryje przed własnymi wyborcami. Gdy na własne życzenie zostaną pariasami świata, kiedy osobiście przekonają się, że nie przynależą do Europy i do świata cywilizowanego - wtedy przestaną wierzyć w głupoty o atakujących ich polskich samolotach i o banderowcach wbijających na pal rosyjskie dzieci na Krymie.
 • ~tele-wic
  (2014-08-31 15:23)
  Przedrostek nazwy POLsat urąga mojemu krajowi. To jest SROLSAT zbiorowiska *************** co zrobiono polskim kibicom siatkówki jest jawnym naigrywaniem się z ich entuzjazmu i sympatii sportowych.
  Czy tym durniom srolsatowskim wydaje się, że Polska składa się wyłącznie z sieci kablowych i lasu anten satelitarnych zakończonych dekoderami Polsatu?
  Ludzie nawołuję do ogólnopolskiej internetowej akcji bojkotu pod tradycyjnym polskim hasłem -" tylko świnie oglądają polsat". Jednocześnie mam wiele i
  do zarzucenia władzom sportowym piłki siatkowej, że zgodziły się na taką antyreklamę tej dyscypliny sportu.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.