• ~Eric - Melbourne
  (2014-09-03 14:17)
  Gratulacje dla chlopcow .Kocham siatkowke .Zwyciestwem nad Australia nie ma sie co szczycic . Tu w Australii ta dyscyplina sportu jest kompletnie nie znana .Dziwie sie , ze zdolali uzbierac plena druzyne Mam eurosport na kablu I tez nie moge ogladac. SKANDAL
 • ~kibic
  (2014-09-04 14:42)
  Mam nadzieje, że \ktos za ten skandal zapłaci, a Brauna wyrzuca z prezesowstwa. Czy ten cięzko myslący PZPS zdaje sobie sprawe z tego ile szkód narobił? Pewnie nie oni swój wzrok kieruja w inna stronę.
 • ~mmm
  (2014-09-03 06:05)
  Gratuluję chłopakom,
  szkoda tylko że nie ma możliwości oglądania mistrzostw świata.
  To przykład sytuacji stworzonej w ramach demokracji jak do dóbr i usług najwyższego lotu mają dostęp, tylko ci, którzy mają pieniądze,i dla biednych śmietnik.
  A przecież podatki przede wszystkim tych skromnie zarabiających ( bogaci często są zwolnieni, mają ulgi) przyczyniły się do powstania potęgi siatkarskiej drużyny narodowej, jej poziomu, obiektów - hal sportowych ...
  Jakiś debilny decydent podpisał niekorzystną dla Polaków umowę z Polsatem. Ale o tym cicho sza, dziennikarze nabrali wody w usta, nikt nie piśnie, ...!
  Kogo się boją ???
 • ~temjot
  (2014-09-03 06:30)
  na pohybel naszej złodziejsko-telewizyjno-sportowej hołocie, majdan , to wasza
  przyszłość
 • ~złodzieje
  (2014-09-03 08:07)
  Nigdy więcej mistrzostw jakichkolwiek w Polsce. Zagraniczne przynajmniej można pooglądać. Płać abonament, płać kablówkę niemal a w TV zero transmisji. Jest to OGROMNY SKANDAL.
 • ~beznadzieja
  (2014-09-03 08:03)
  Skandal z tymi mistrzostwami. Mam kablówkę cyfrową za niezłą kasę opłacaną i nie mogę obejrzeć meczy odbywających się w Polsce. Tylko gdy dodatkowo zapłacę ,będzie mi to dane.Otórz nie ,nie zapłacę .Dziękuję ale chamstwu się nie kłaniam.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.