• ~kibic
    (2018-10-01 11:52)
    Jak żyję, a trochę żyję , nie zdarzyło się by nie było hymnu narodowego dla zwycięzcy. Czy aby to nie celowe???. To Włosi mieli grać wielki finał, a Polacy mieli przeżyć...PIEKŁO ( taki pan z mikrofonem wyszedł przed meczem na boisko i zażyczył piekła....).
  • ~kaa-c
    (2018-10-01 11:21)
    Wcale nie "zmiażdżyli" - bo stoczyli naprawdę ciężką i wyrównaną walkę, za co im chwała. W sporcie istnieje takie coś jak szacunek dla przeciwnika.
  • ~kwr
    (2018-10-01 11:04)
    A mi już szkoda Kurka. Putin trzyma wszystkie najważniejsze Kurki. Naszemu pewnie też nie odpuści.
  • ~motek
    (2018-10-01 10:45)
    KONSTYTUCJA
  • ~motek
    (2018-10-01 10:35)
    Bzdura, nikogo nie "zmiażdżyliśmy"! Nasza siatkowa drużyna po prostu wygrała mistrzostwo ŚWIATA... BRAWO!
  • ~j-23
    (2018-10-01 10:35)
    Przy okazji widać było różnicę pomiędzy kibicami siatkówki i piskibolami piłki nożnej
  • ~wawa
    (2018-10-01 10:33)
    Mamy najlepszych na świecie siatkarzy i beznadziejnych kopaczy obunożnych. Ale suweren i tak woli tych drugich
  • ~Polak
    (2018-10-01 10:13)
    Brawo PiS! A Wenta won!
  • ~toj
    (2018-10-01 09:58)
    Panowie redaktorzy . Zmiażdżyli wielką Brazylie . Czas chyba przyjśc po rozum do głowy o ile go w niej macie . W 3 set róznica w małych punktach to tylko 9 jest to prawie min róznica jaką można wygrac 3 sety . Niektóre momenty gry wskazywały ze to my byliśmy miażdżeni . Wygraliśmy z wielkim zespołem ale nie przyszło nam to łatwo
  • ~Wladziu
    (2018-10-01 09:58)
    Kto sie zalozy, ze Pis wykorzysta to zwyciestwo do ich patetycznych nacjonalbych hymnow na ojczyzne, honor i inne bzdety!
  • ~motek
    (2018-10-01 09:55)
    Ze względów na bezpieczeństwo pana prezydenta polscy siatkarze zrezygnowali z odbioru orderu odrodzenia (i tak dalej). No bo ta drabinka prezesa jest bez poręczy.
  • ~Jozik
    (2018-10-01 09:53)
    Bez takiego twardego trenera by nie wygrali. Fajnie, ze wygeali, gratulacje . Tylko sie obawiam , ze Pis bedzie sie tym zwyciestwem chlubil.
  • ~motek
    (2018-10-01 09:17)
    KONSTYTUCJA
  • ~motek
    (2018-10-01 09:06)
    Z całego serca gratuluję polskim orłom! :-)
  • ~Sokular
    (2018-10-01 09:06)
    W szlachetnej sportowej walce wygrali złoto - są najlepsi!!!!!!!!!! - czy nie brzmi to ciekawiej niż "zmiażdżyli"???????????? po co wchodzić w język agresji nawet w sporcie??????????
  • ~SzkołaZawodowaWarszawaUl.Gintrowskiego38
    (2018-10-01 09:02)
    Brawo, są najlepsi , gratuluje
  • ~motek
    (2018-10-01 08:53)
    Ci sportowcy... na tym poziomie... są fizycznie wszyscy top! Dlatego moje gratulacje dla naszego trenera, pana Vital Heynen, za wspaniałą mentalną, witalnę robotę! :-)
  • ~motek
    (2018-10-01 08:37)
    No i o czym tu gadać... polska siatkówka jest najlepszą na świecie i tyle :-)
  • ~slazak
    (2018-10-01 08:37)
    Gratulacje, ale wladza napewno wykorzysta jako argument do nadymania dumy narodowej i wstawania z kolan

Może zainteresować Cię też: