Polscy skoczkowie mają "brąz"! Zamieszanie z punktami

| Aktualizacja:

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich (Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch) zdobyła brązowy medal w konkursie drużynowym podczas narciarskich mistrzostw świata w Val di Fiemme.

wróć do artykułu
  • ~kibic sportowy
    (2013-03-08 11:41)
    Kto ma i jaka pewność, że tak śmiało wygłasza swoje tezy o tym, że to była POMYŁKA sędziów? To taka sama pomyłka jak przypadki atakowania Justyny Kowalczyk (złamany kijek, bezposrednie popchnięcia, , zaczepianie narty Justyny z tyłu czy zorganizowany atak na Justynę. Ciekawe, że na kilkadziesiąt zawodniczek tylko Justyna ma takiego pecha. Zajmijcie sie lepiej praca i uczciwościa sędziów. Crońcie Polaków. Jeśli sie wygłasza takie tezy to trzeba je udowodnić, tego uczopno juz w szkole sredniej.
  • ~346
    (2013-03-03 15:08)
    Nie było czegoś takiego, że "pierwotnie zajęli czwartą pozycję". Zajęli trzecią - tylko pierwotnie co innego zakomunikowano. Prawda jest jedna - jak mówi prezydent.
  • ~kibic
    (2013-03-03 13:14)
    Jak ogladalem te skoki na zywo to tak myslalem czy aby ktos tu nie przekombinuje z tymi belkami, raz w gore raz w dol w koncu im wszystkim sie wyliczenia popier...y i padlo na kombinacje norweska. Oni czuja sie na tyle mocni w sportach zimowych, ze wymusili na FIS , ze leki na astme nie sa dopingiem. Niemcy zalatwili Norwegow dzieki czemu nasi zasluzenie wskoczyli na trzecie miejsce. Szkoda , ze Szaranowicz w pore sie nie polapal , ze cos z tymi punktami jest nie tak, pozostal niesmak.
  • ~jeszcze kibic
    (2013-03-03 13:06)
    to zaczyna być chore - może mierzyć cisnienie baryczne w poszczegolnych partiach skoczni w czasie lotu skoczka i tez mozna dodawać lub ujmować punkty - bedzie śmieszniej tylko gdzie tu sport , ?
  • ~Mar
    (2013-03-03 11:20)
    he he, niemiecka robota..., Niemcy zrobili Norwegom kombinację, jak po skoku ostatniego zawodnika zorientowali się, że mogą, jak świstaki dorwać się do sreberka, zrobili szybki bieg z donosem do sędziów na Norwegów, w czym wyręczyli Kruczka...
  • ~kuba
    (2013-03-03 09:26)
    Wystarczy oglądać siatkówkę by zobaczyć co wyrabiają sędziowie,i nie ma na nich rady!!!
  • ~Siosciol
    (2013-03-03 09:20)
    Wszedzie przekrety. Wszedzie trzeba pilnowa zeby cie nie oszwabili. Jakiego swiata sie doczekalismy_Chzba jednak zbliza sie ten koniec swiata
  • ~widz
    (2013-03-03 08:53)
    belka 20,19 głupiś jak stolowe nogi
  • ~Wiejski Europeista
    (2013-03-03 08:46)
    Musiała maczać w tym palce Angela Makrela, bo Norwegowie nie podpisali paktu fiskalnego.
  • ~Misia.
    (2013-03-03 08:45)
    Oszustwa sedzdzow,manipulacje belka wszelkiej masci przekrety spowoduja ze skoki narciarskie wypadna z igrzysk olimpijskich.
  • ~bis
    (2013-03-03 06:04)
    Dobrze tak śledzijadom. Wcale im nie współczuję. Opanowali światowe władze narciarskie, i wyczyniają co chcą z przepisami. Przykładem są leki dla astmatyków.
  • ~żenada
    (2013-03-02 21:51)
    Sorki, pomyliłem wpisy. Mój poprzedni wpis dotyczył artykułu o wypowiedzi Lecha Wałęsy.
  • ~żenada
    (2013-03-02 21:49)
    Typowy przykład gdy od wielkości do małości tylko chwila.
  • ~Rysiek
    (2013-03-02 21:16)
    Szaranowicz : niestety zasłuzył na czerwoną kartkę za brak uwagi mimo takiego doświadczenia.
  • ~Wieśniak ze Stolycy
    (2013-03-02 21:03)
    Komentatorzy telewizyjni zdecydowanie do wymiany. W obecnych warunkach przeliczeniowych, doskonale poradziło by sobie z komentarzem dwóch studentów Politechniki z pierwszego roku nauki ,w miarę elokwentnych.
  • ~SSS
    (2013-03-02 21:02)
    ale mamy szczeście SUPER!!!
  • ~stary telewidz
    (2013-03-02 20:51)
    do belki - człowieku, czy masz nas za idiotów i musisz nam opowiadać jak wygląda koń? W tym wypadku manipulacja belką NIE MA nic wspólnego z bezpieczeństwem zawodników. Jest to ordynarne wyrachowanie i niewiele ma wspólnego ze współzawodnictwem sportowym.
  • ~gratulacje
    (2013-03-02 20:28)
    super chłopaki - nawet gdyby to było czwarte miejsce -tak trzymajcie -wierzę, że sponsorzy sprawią, że nie będziecie musieli liczyć na rudego i jego muchę
  • ~belka
    (2013-03-02 20:19)
    manipuluje się deską po to, żeby uniknąć wypadków. nie da się przewidzieć siły wiatru, którego zmiana może spowodować zbyt daleki lot i roztrzaskanie się skoczka na płaskim fragmencie skoczni przy zeskoku. z kolei ustawienie belki w sposób zapobiegawczy sprawi, ze loty będą mało atrakcyjne, bo bliskie.
  • ~Bronek Maria
    (2013-03-02 20:16)
    POLAXY dobre