Polscy skoczkowie mają "brąz"! Zamieszanie z punktami

| Aktualizacja:

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich (Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch) zdobyła brązowy medal w konkursie drużynowym podczas narciarskich mistrzostw świata w Val di Fiemme.

wróć do artykułu
  • ~qweewqe
    (2013-03-02 19:00)
    MAMY MEDAL. Żle policzyli Bardalowi punkty za skok w I serii
  • ~adam
    (2013-03-02 19:02)
    jest medal brązowy - bo Norwegii punkty odjęli
  • ~J-62
    (2013-03-02 19:03)
    Macie nieaktualne dane - Polacy na trzecim miejscu!!!
  • ~frank
    (2013-03-02 19:11)
    Jakby Stoch w 1 kolejce skakał z niższej belki było by złoto
  • ~skoczek
    (2013-03-02 19:12)
    dokładnie i znowu nieaktualne informacje, bo norwegia nie zostala zdyskwalifikowana! 2 wtopy przy jednym niusie...
  • ~zbig
    (2013-03-02 19:14)
    Medal brązowy lepszy niż 1000 drewnianych. !!
  • ~Janusz Normalny.
    (2013-03-02 19:49)
    Medal przy zielonym stoliku. Lekki niesmak.
  • ~stary telewidz
    (2013-03-02 19:59)
    Bardzo dobrze, może zmienią ten kretyński punkt regulaminu o możliwości manipulowania deską. Co to ma wspólnego ze sportem - jest to zwykłe wyrachowane cwaniactwo.
    Dobrze, że problem ten dotknął Norwegów, a Ci już potrafią zadbać o własne interesy w Międzynarodowych Komisjach. A tak mamy nowe pojęcie znaczenia "kombinacja norweska".
  • ~Bronek Maria
    (2013-03-02 20:16)
    POLAXY dobre
  • ~belka
    (2013-03-02 20:19)
    manipuluje się deską po to, żeby uniknąć wypadków. nie da się przewidzieć siły wiatru, którego zmiana może spowodować zbyt daleki lot i roztrzaskanie się skoczka na płaskim fragmencie skoczni przy zeskoku. z kolei ustawienie belki w sposób zapobiegawczy sprawi, ze loty będą mało atrakcyjne, bo bliskie.
  • ~gratulacje
    (2013-03-02 20:28)
    super chłopaki - nawet gdyby to było czwarte miejsce -tak trzymajcie -wierzę, że sponsorzy sprawią, że nie będziecie musieli liczyć na rudego i jego muchę
  • ~stary telewidz
    (2013-03-02 20:51)
    do belki - człowieku, czy masz nas za idiotów i musisz nam opowiadać jak wygląda koń? W tym wypadku manipulacja belką NIE MA nic wspólnego z bezpieczeństwem zawodników. Jest to ordynarne wyrachowanie i niewiele ma wspólnego ze współzawodnictwem sportowym.
  • ~SSS
    (2013-03-02 21:02)
    ale mamy szczeście SUPER!!!
  • ~Wieśniak ze Stolycy
    (2013-03-02 21:03)
    Komentatorzy telewizyjni zdecydowanie do wymiany. W obecnych warunkach przeliczeniowych, doskonale poradziło by sobie z komentarzem dwóch studentów Politechniki z pierwszego roku nauki ,w miarę elokwentnych.
  • ~Rysiek
    (2013-03-02 21:16)
    Szaranowicz : niestety zasłuzył na czerwoną kartkę za brak uwagi mimo takiego doświadczenia.
  • ~żenada
    (2013-03-02 21:49)
    Typowy przykład gdy od wielkości do małości tylko chwila.
  • ~żenada
    (2013-03-02 21:51)
    Sorki, pomyliłem wpisy. Mój poprzedni wpis dotyczył artykułu o wypowiedzi Lecha Wałęsy.
  • ~bis
    (2013-03-03 06:04)
    Dobrze tak śledzijadom. Wcale im nie współczuję. Opanowali światowe władze narciarskie, i wyczyniają co chcą z przepisami. Przykładem są leki dla astmatyków.
  • ~Misia.
    (2013-03-03 08:45)
    Oszustwa sedzdzow,manipulacje belka wszelkiej masci przekrety spowoduja ze skoki narciarskie wypadna z igrzysk olimpijskich.
  • ~Wiejski Europeista
    (2013-03-03 08:46)
    Musiała maczać w tym palce Angela Makrela, bo Norwegowie nie podpisali paktu fiskalnego.