Polscy skoczkowie mają "brąz"! Zamieszanie z punktami

| Aktualizacja:

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich (Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch) zdobyła brązowy medal w konkursie drużynowym podczas narciarskich mistrzostw świata w Val di Fiemme.

wróć do artykułu
  • ~qweewqe
    (2013-03-02 19:00)
    MAMY MEDAL. Żle policzyli Bardalowi punkty za skok w I serii
  • ~Rysiek
    (2013-03-02 21:16)
    Szaranowicz : niestety zasłuzył na czerwoną kartkę za brak uwagi mimo takiego doświadczenia.
  • ~346
    (2013-03-03 15:08)
    Nie było czegoś takiego, że "pierwotnie zajęli czwartą pozycję". Zajęli trzecią - tylko pierwotnie co innego zakomunikowano. Prawda jest jedna - jak mówi prezydent.
  • ~kibic
    (2013-03-03 13:14)
    Jak ogladalem te skoki na zywo to tak myslalem czy aby ktos tu nie przekombinuje z tymi belkami, raz w gore raz w dol w koncu im wszystkim sie wyliczenia popier...y i padlo na kombinacje norweska. Oni czuja sie na tyle mocni w sportach zimowych, ze wymusili na FIS , ze leki na astme nie sa dopingiem. Niemcy zalatwili Norwegow dzieki czemu nasi zasluzenie wskoczyli na trzecie miejsce. Szkoda , ze Szaranowicz w pore sie nie polapal , ze cos z tymi punktami jest nie tak, pozostal niesmak.
  • ~jeszcze kibic
    (2013-03-03 13:06)
    to zaczyna być chore - może mierzyć cisnienie baryczne w poszczegolnych partiach skoczni w czasie lotu skoczka i tez mozna dodawać lub ujmować punkty - bedzie śmieszniej tylko gdzie tu sport , ?
  • ~Mar
    (2013-03-03 11:20)
    he he, niemiecka robota..., Niemcy zrobili Norwegom kombinację, jak po skoku ostatniego zawodnika zorientowali się, że mogą, jak świstaki dorwać się do sreberka, zrobili szybki bieg z donosem do sędziów na Norwegów, w czym wyręczyli Kruczka...
  • ~Siosciol
    (2013-03-03 09:20)
    Wszedzie przekrety. Wszedzie trzeba pilnowa zeby cie nie oszwabili. Jakiego swiata sie doczekalismy_Chzba jednak zbliza sie ten koniec swiata
  • ~bis
    (2013-03-03 06:04)
    Dobrze tak śledzijadom. Wcale im nie współczuję. Opanowali światowe władze narciarskie, i wyczyniają co chcą z przepisami. Przykładem są leki dla astmatyków.
  • ~stary telewidz
    (2013-03-02 20:51)
    do belki - człowieku, czy masz nas za idiotów i musisz nam opowiadać jak wygląda koń? W tym wypadku manipulacja belką NIE MA nic wspólnego z bezpieczeństwem zawodników. Jest to ordynarne wyrachowanie i niewiele ma wspólnego ze współzawodnictwem sportowym.
  • ~stary telewidz
    (2013-03-02 19:59)
    Bardzo dobrze, może zmienią ten kretyński punkt regulaminu o możliwości manipulowania deską. Co to ma wspólnego ze sportem - jest to zwykłe wyrachowane cwaniactwo.
    Dobrze, że problem ten dotknął Norwegów, a Ci już potrafią zadbać o własne interesy w Międzynarodowych Komisjach. A tak mamy nowe pojęcie znaczenia "kombinacja norweska".
  • ~Janusz Normalny.
    (2013-03-02 19:49)
    Medal przy zielonym stoliku. Lekki niesmak.
  • ~J-62
    (2013-03-02 19:03)
    Macie nieaktualne dane - Polacy na trzecim miejscu!!!
  • ~Bronek Maria
    (2013-03-02 20:16)
    POLAXY dobre
  • ~widz
    (2013-03-03 08:53)
    belka 20,19 głupiś jak stolowe nogi
  • ~adam
    (2013-03-02 19:02)
    jest medal brązowy - bo Norwegii punkty odjęli
  • ~Wiejski Europeista
    (2013-03-03 08:46)
    Musiała maczać w tym palce Angela Makrela, bo Norwegowie nie podpisali paktu fiskalnego.
  • ~Misia.
    (2013-03-03 08:45)
    Oszustwa sedzdzow,manipulacje belka wszelkiej masci przekrety spowoduja ze skoki narciarskie wypadna z igrzysk olimpijskich.
  • ~zbig
    (2013-03-02 19:14)
    Medal brązowy lepszy niż 1000 drewnianych. !!
  • ~skoczek
    (2013-03-02 19:12)
    dokładnie i znowu nieaktualne informacje, bo norwegia nie zostala zdyskwalifikowana! 2 wtopy przy jednym niusie...
  • ~gratulacje