Drugie miejsce zajął Austriak Stefan Kraft, który prowadził po pierwszej serii, a trzeci był Słoweniec Peter Prevc. Jakub Wolny został sklasyfikowany na 19. pozycji, Dawid Kubacki na 24., a Piotr Żyła na 26. Awansu do serii finałowej nie wywalczyli Stefan Hula i Paweł Wąsek.

Te wyniki oznaczają oznacza, że Ryoyu Kobayashi zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich. Po zajęciu piątego miejsca w konkursie w Oslo jego przewaga nad drugim Stochem wynosi już 500 pkt. Gdyby nawet Kobayashi nie wywalczył już w pięciu pozostałych do końca sezonu konkursach ani jednego punktu, a Stoch zdobył 500 pkt, to i tak zdobywcą Kryształowej Kuli będzie Japończyk, gdyż wtedy liczy się liczba wygranych konkursów.

W trakcie turnieju Raw Air na skoczniach w Oslo, Lillehammer, Trondheim i mamucie w Vikersund odbędą się cztery konkursy indywidualne i dwa drużynowe. Do klasyfikacji generalnej cyklu pod uwagę będą brane noty uzyskane we wszystkich tych zawodach, a także czterech seriach kwalifikacyjnych, zwanych prologami. Zwycięzca otrzyma 60 tysięcy euro.