• ~wysterylizowany stylista
    (2013-04-16 10:38)
    No i co w tym dziwnego? 38-letniej, niedołężnej staruszki nie będzie ciągał po salonach. Czas na nowszy model. 18-ka będzie w sam raz. Panie Wojtku, śmiało! Odważnie! Wszyscy będą panu zazdrościć!
  • ~biedron
    (2013-04-15 22:20)
    fibak potwierdził że ma romans z grodzkom
  • ~biedronek
    (2013-04-15 20:01)
    Słyszałem że żeni się z Grodzką...chyba plotka jednak.
  • ~przywalmi
    (2013-04-17 06:56)
    Jak przystalo na przezytego POpapranca..

    Po co pchacie wszystko do polityki wszystko wam sie kojarzy z PO to popatrzcie w swoje szeregi pismatolcy u Was same Adonisy i Afrodyty zapewne co?
  • ~esteta
    (2013-04-16 11:41)
    te! tenisicta, hybrydo z bożej łaski, pośpiesz się, Grodzk"a jeszcze jest wolna! Swoją drogą jak Ta laska mogła patrzeć na takie coś z poparzonym do wódy otworem gębowym przez 12 lat? Już nie wspomnę o intymności. Współczuję Jej.
  • ~clinton
    (2013-04-15 18:25)
    Chciało się pieniążków niech teraz nadstawia staremu pierdzielowi, a nie jej się na grymasy zbiera. Nie podobają się już pieniążki ???
  • ~70-troche
    (2013-04-15 19:15)
    Pomimo swego wieku nie odwazylabym sie zwiazac z takim szkaradztwem.Medal za odwage dla mlodki. Widocznie stary cap moze cuchnac-jak ma pieniadze oczywiscie.
  • ~krystyna
    (2013-04-16 07:54)
    a co nas to obchodzi ze jakiś wylniały ,czerwony na pysku facio sie rozwodzi!No chyba ze Fibak jest dla was autorytetem,tylko z jakiego tytułu!?
  • ~kama
    (2013-06-04 14:18)
    Piękna kobieta,a tak nawiasem to/na tym zdjęciu wygląda już nie na córkę ,lecz wnuczkę.Faceci mu zazdroszczą,a tak na marginesie ,co ona w nim widziala-tatusia?Moze nigdy nie miala ojca,stąd ta potrzeba zastąpienia ojca mążem???Chyba,ze jeszcze coś wchodziło w grę??Dziwi mnie ,ze facet tego pokroju zajmuje się stręczycielstwem-o ile to prawda?
  • ~Kopulujący ArcyBiskup
    (2013-04-15 17:18)
    Każda by się rozwiodła z takim monstrum. Widocznie z bekhenda mu juz nie dawała. Ciekwe czy brała go pod gazetą ???