• ~jurek ogórek
    (2013-06-06 16:30)
    Fibak ma 1000 zalet a wszystkie w banku.
  • ~Gasiorek
    (2013-06-05 22:09)
    Wybroczyny i plamy opadowe czekaja nas wszystkich. jeden ma je i siedzi w Hiltonie ,drugi ma je i siedzi na lawce przed Biedronka. Czujesz to??? maly zazdrosniku...
  • ~agelina
    (2013-06-05 16:08)
    Biedne dziewczyny , musza miec bardzo niska samoocene, lub ogromne parcie na kasę ,żeby chciec takiego faceta.
  • ~olo
    (2013-06-04 23:05)
    że też one się nie boją że je potruje starymi zbukami
  • ~casanowa
    (2013-06-04 17:09)
    a co on może tylko się rozwieść
  • ~antykom
    (2013-06-04 14:32)
    Na tych zdjeciach przypomiona mi ciecia na kacu.
  • ~kama
    (2013-06-04 14:20)
    Piękna kobieta,a tak nawiasem to/na tym zdjęciu/ wygląda już nie na córkę ,lecz wnuczkę.Faceci mu zazdroszczą,a tak na marginesie ,co ona w nim widziala-tatusia?Moze nigdy nie miala ojca,stąd ta potrzeba zastąpienia ojca mążem???Chyba,ze jeszcze coś wchodziło w grę??Dziwi mnie ,ze facet tego pokroju zajmuje się stręczycielstwem-o ile to prawda?
  • ~kama
    (2013-06-04 14:18)
    Piękna kobieta,a tak nawiasem to/na tym zdjęciu wygląda już nie na córkę ,lecz wnuczkę.Faceci mu zazdroszczą,a tak na marginesie ,co ona w nim widziala-tatusia?Moze nigdy nie miala ojca,stąd ta potrzeba zastąpienia ojca mążem???Chyba,ze jeszcze coś wchodziło w grę??Dziwi mnie ,ze facet tego pokroju zajmuje się stręczycielstwem-o ile to prawda?
  • ~fsdfsd
    (2013-04-23 08:56)
    Przyjaciel Tuska... i wszystko na temat.
  • ~Kielczanin
    (2013-04-21 23:16)
    Niesmaczne te żarty. Przeciez widać, że śmierć już nad nim podnosi kosę. Wybroczyny i plamy opadowe na ryju Niewesoło.
  • ~jitter
    (2013-04-21 18:12)
    Szkoda tego Fibaka. Wybrał nieodpowiednią partię.
  • ~klon
    (2013-04-21 18:11)
    A ktora to już partnerka bo chyba nie żona?
  • ~przywalmi
    (2013-04-17 06:56)
    Jak przystalo na przezytego POpapranca..

    Po co pchacie wszystko do polityki wszystko wam sie kojarzy z PO to popatrzcie w swoje szeregi pismatolcy u Was same Adonisy i Afrodyty zapewne co?
  • ~ciekawska
    (2013-04-16 11:45)
    Jak z takim czymś-kimś jak on, można było wejść w związek małżeński? Kto mi wyjaśni?
  • ~esteta
    (2013-04-16 11:41)
    te! tenisicta, hybrydo z bożej łaski, pośpiesz się, Grodzk"a jeszcze jest wolna! Swoją drogą jak Ta laska mogła patrzeć na takie coś z poparzonym do wódy otworem gębowym przez 12 lat? Już nie wspomnę o intymności. Współczuję Jej.
  • ~wysterylizowany stylista
    (2013-04-16 10:38)
    No i co w tym dziwnego? 38-letniej, niedołężnej staruszki nie będzie ciągał po salonach. Czas na nowszy model. 18-ka będzie w sam raz. Panie Wojtku, śmiało! Odważnie! Wszyscy będą panu zazdrościć!
  • ~SWINIA
    (2013-04-16 09:05)
    ale WHY??? poza tym jak on ma taką czerwoną gębę to musi być jakosik chory!!!
  • ~obserwator
    (2013-04-16 09:03)
    ojciec idż pobaw wnuczki
  • ~krystyna
    (2013-04-16 07:54)
    a co nas to obchodzi ze jakiś wylniały ,czerwony na pysku facio sie rozwodzi!No chyba ze Fibak jest dla was autorytetem,tylko z jakiego tytułu!?
  • ~lemingi tak maja
    (2013-04-16 07:52)
    Jak przystalo na przezytego POpapranca..