• ~motek
    (2013-04-15 14:48)
    gdzie ona miała oczy patrząc tyle lat na platformianego h...a
  • ~Tfuuu
    (2013-04-15 15:14)
    Glupia dooooopa - poleciala na KASE!
  • ~stan
    (2013-04-15 15:38)
    Kiedyś było głośno o aferkach "seksualnychn "w Paryzu z udziałem Fibaka ! Coś jest więc na rzeczy .Facet lubi młode ciałka i wyrywa .A co ? Nie wolno mu szalec !
  • ~dziadek realista
    (2013-04-15 16:00)
    Taki kawal mi sie przypomnial. Umarl fecet i staje u Se. Piotra. Sw. Piotr patrzy w ksiegi i mowi: nie wiem co zrobic, bo byles tak 50/50. Wybierz sam. Zaprowadzil go do piekla. Facet zaglada przez dziurke od klucza a tam pokoik. Na stole swiece, dwie lampki wine, nastrojowa muzyczka i dziadek baraszkuje z mloda piekna dziewczyna. Potem ida do nieba.. zaglada i widzi ten sam widok. Zdziwiony pyta Sw.Piotra jaka jest roznica bo nie widze zadnai. Widzisz mowi Sw.Piotr. W pirkle byla to kara dla dziewczyny a w niebie nagroda dla dziadka.

    Patrze na Wojtka i nie wiem dlaczego ten kawal mi sie przypomnial.
  • ~Ada
    (2013-04-15 16:32)
    Wyglada jak jej ojciec.To juz drugi jego rozwod
  • ~acha
    (2013-04-15 16:38)
    Re: motek
    Pomyliles sie, powinienes podpisac sie młotek.
  • ~Kopulujący ArcyBiskup
    (2013-04-15 17:18)
    Każda by się rozwiodła z takim monstrum. Widocznie z bekhenda mu juz nie dawała. Ciekwe czy brała go pod gazetą ???
  • ~By żyło się lepiej
    (2013-04-15 17:24)
    Niech dziewczyna sobie wreszcie poużywa a stary głupoty gadać
  • ~Bibilijny
    (2013-04-15 18:24)
    No cóż jest już dziadkiem . Zawsze chciał sięlansować, na początku jak to rakietą jako tako machał to nawet Passent Daniel załapał się na pare groszy , ale dzisiaj sobie ten ówdzien Passent w brodę pluje ile glupot narozpisywał. A ten Fibak to zawsze na świeczniku chciał być ale nie wyszło bo pzygłup I do tego pazerny. A teraz to już bankrupt chyba
  • ~clinton
    (2013-04-15 18:25)
    Chciało się pieniążków niech teraz nadstawia staremu pierdzielowi, a nie jej się na grymasy zbiera. Nie podobają się już pieniążki ???
  • ~CO?
    (2013-04-15 19:12)
    Wypatrzył sobie jakąś małolatę? Stary zbereźnik z forsą.
  • ~70-troche
    (2013-04-15 19:15)
    Pomimo swego wieku nie odwazylabym sie zwiazac z takim szkaradztwem.Medal za odwage dla mlodki. Widocznie stary cap moze cuchnac-jak ma pieniadze oczywiscie.
  • ~moma
    (2013-04-15 19:45)
    tak to jest jak stary cap chce młodą d,,,.Nie pomogły błękitne??
  • ~biedronek
    (2013-04-15 20:01)
    Słyszałem że żeni się z Grodzką...chyba plotka jednak.
  • ~POt na czole
    (2013-04-15 20:01)
    Nie POmogą maści,zioła (zioło) jak się doopa pcha do doła !!!
  • ~żenada
    (2013-04-15 20:24)
    stary ,gęba jak po oparzeniu,kto go zechce,może jakaś pejsata z kibucu...
  • ~Amato
    (2013-04-15 20:53)
    Fibak znany w śiatku księcia Alberta z Monako jako koneser sztuki i młodych ciał. Towarzystwo w jakim się obraca jest moralne inaczej, przecież w czasie gdy Albert nie był jeszcze męzem pływaczki z RPA krążyły o nim, a raczej o jego seksualnych exceach dość oryginalne plotki. Z takimi ludźmi pan Wojtek sie prowadzał. Taki sobie bogatszy celebryta, szkoda tylko jego ojca profesora, bo na pewno nie pochwalaa stylu .zycia byłego tenisisty. Zresztą większość znanych tenisistów nie sprawdziła się w życiu prywatnym Okazała się przygłupami.
  • ~sweetie
    (2013-04-15 21:00)
    a taką chryję robili z tego pożal się boże małżeństwa!!! i wszystko do dupy!!! ci kretyni nie rozumieją że biorąc takie "modelki" daleko nie zajdą???
  • ~Dama Pik
    (2013-04-15 21:52)
    i Pan Bog go pokara za takie niekatolickie zycie. O zgrozo, modlmy sie za niego.
  • ~johnnie walker
    (2013-04-15 22:14)
    Czy on przypadkiem alkoholu nie naduzywa, swietnie tu ktos nazwal rzeczy po imieniu,nie pomoze masc i ziola jak sie d.pa pcha do dola.

Może zainteresować Cię też: