• ~wysterylizowany stylista
    (2013-04-16 10:38)
    No i co w tym dziwnego? 38-letniej, niedołężnej staruszki nie będzie ciągał po salonach. Czas na nowszy model. 18-ka będzie w sam raz. Panie Wojtku, śmiało! Odważnie! Wszyscy będą panu zazdrościć!
  • ~biedron
    (2013-04-15 22:20)
    fibak potwierdził że ma romans z grodzkom
  • ~biedronek
    (2013-04-15 20:01)
    Słyszałem że żeni się z Grodzką...chyba plotka jednak.
  • ~przywalmi
    (2013-04-17 06:56)
    Jak przystalo na przezytego POpapranca..

    Po co pchacie wszystko do polityki wszystko wam sie kojarzy z PO to popatrzcie w swoje szeregi pismatolcy u Was same Adonisy i Afrodyty zapewne co?
  • ~esteta
    (2013-04-16 11:41)
    te! tenisicta, hybrydo z bożej łaski, pośpiesz się, Grodzk"a jeszcze jest wolna! Swoją drogą jak Ta laska mogła patrzeć na takie coś z poparzonym do wódy otworem gębowym przez 12 lat? Już nie wspomnę o intymności. Współczuję Jej.
  • ~clinton
    (2013-04-15 18:25)
    Chciało się pieniążków niech teraz nadstawia staremu pierdzielowi, a nie jej się na grymasy zbiera. Nie podobają się już pieniążki ???
  • ~70-troche
    (2013-04-15 19:15)
    Pomimo swego wieku nie odwazylabym sie zwiazac z takim szkaradztwem.Medal za odwage dla mlodki. Widocznie stary cap moze cuchnac-jak ma pieniadze oczywiscie.
  • ~krystyna
    (2013-04-16 07:54)
    a co nas to obchodzi ze jakiś wylniały ,czerwony na pysku facio sie rozwodzi!No chyba ze Fibak jest dla was autorytetem,tylko z jakiego tytułu!?
  • ~kama
    (2013-06-04 14:18)
    Piękna kobieta,a tak nawiasem to/na tym zdjęciu wygląda już nie na córkę ,lecz wnuczkę.Faceci mu zazdroszczą,a tak na marginesie ,co ona w nim widziala-tatusia?Moze nigdy nie miala ojca,stąd ta potrzeba zastąpienia ojca mążem???Chyba,ze jeszcze coś wchodziło w grę??Dziwi mnie ,ze facet tego pokroju zajmuje się stręczycielstwem-o ile to prawda?
  • ~Kopulujący ArcyBiskup
    (2013-04-15 17:18)
    Każda by się rozwiodła z takim monstrum. Widocznie z bekhenda mu juz nie dawała. Ciekwe czy brała go pod gazetą ???
  • ~olo
    (2013-06-04 23:05)
    że też one się nie boją że je potruje starymi zbukami
  • ~fsdfsd
    (2013-04-23 08:56)
    Przyjaciel Tuska... i wszystko na temat.
  • ~CO?
    (2013-04-15 19:12)
    Wypatrzył sobie jakąś małolatę? Stary zbereźnik z forsą.
  • ~POt na czole
    (2013-04-15 20:01)
    Nie POmogą maści,zioła (zioło) jak się doopa pcha do doła !!!
  • ~obserwator
    (2013-04-16 09:03)
    ojciec idż pobaw wnuczki
  • ~Tfuuu
    (2013-04-15 15:14)
    Glupia dooooopa - poleciala na KASE!
  • ~kama
    (2013-06-04 14:20)
    Piękna kobieta,a tak nawiasem to/na tym zdjęciu/ wygląda już nie na córkę ,lecz wnuczkę.Faceci mu zazdroszczą,a tak na marginesie ,co ona w nim widziala-tatusia?Moze nigdy nie miala ojca,stąd ta potrzeba zastąpienia ojca mążem???Chyba,ze jeszcze coś wchodziło w grę??Dziwi mnie ,ze facet tego pokroju zajmuje się stręczycielstwem-o ile to prawda?
  • ~Alinka
    (2013-04-16 00:25)
    Z tą Grodzką to poważnie? To by było jednak chyba białe małżeństwo.
  • ~janusz Paliskręt i wiesio 13
    (2013-04-15 23:50)
    Widzieli go z Grodzką w Israelu .
  • ~Amato
    (2013-04-15 20:53)
    Fibak znany w śiatku księcia Alberta z Monako jako koneser sztuki i młodych ciał. Towarzystwo w jakim się obraca jest moralne inaczej, przecież w czasie gdy Albert nie był jeszcze męzem pływaczki z RPA krążyły o nim, a raczej o jego seksualnych exceach dość oryginalne plotki. Z takimi ludźmi pan Wojtek sie prowadzał. Taki sobie bogatszy celebryta, szkoda tylko jego ojca profesora, bo na pewno nie pochwalaa stylu .zycia byłego tenisisty. Zresztą większość znanych tenisistów nie sprawdziła się w życiu prywatnym Okazała się przygłupami.

Może zainteresować Cię też: