• ~MM
    (2013-08-07 18:25)
    Radwanska? To ta glupia katolicka suka?
  • ~POison
    (2013-08-07 17:43)
    Czy naprawdę w waszej chałupie nie ma dostępu do TV, nie mówiąc już o Internecie?
    Agnieszka Radwańska jest obecnie JEDYNYM POLSKIM rozpoznawalnym nazwiskiem, bardzo szanowaną osobą, w cywilizowanym świecie (zapomnijcie o Janie Pawle II, Wałęsie, nie mówiąc już o Tusku, czy Michniku!).
    Jej tenisowy przyjaciel (!) Andy Murray, Szkot, tenisowa druga rakieta świata, pierwsza w UK, jest (co dumnie głosi) katolikiem, brytyjskim PATRIOTĄ, skromnym ,stroniącym od celebryckich imprez człowiekiem.
    Jak Radwańska w Polsce!
    Nikt normalny w UK (!) nie rozważa, czy Murray ma duży nos, jest zbyt chudy, za wysoki, czy ojciec umożliwił mu karierę, czy też Andy jest po stronie rządzącej partii, lub innej.
    Puknijcie się w swoje puste łepetynki, prymitywy – tzw. Młodzi, Wykształceni, z Dużych…., a faktycznie całkowite beztalencia, których jedynym marzeniem jest być w „armii” rządzącej IIIRP mafii.
    I kraść, i kraść, i kraść, i nienawidzić tych, którzy osiągnęli olbrzymie pieniądze UCZCIWIE!!!
  • ~chirurg
    (2013-08-31 12:04)
    Cos sie ludzion w glowach pi..li. Gdzie jest napisane, ze trzeba byc slicznym, zeby grac w tenisa? Czy np. sprzedawac chleb? Albo leczyc zeby? Tenis to nie kontekst pieknosci, prosze pani. Czy pani sobie juz facjate naprawila? Musze rozczarowac, dziala tylko przez pewien czas.
  • ~Kasia10
    (2013-08-13 20:40)
    no i wlasnie OBRONCA zaprezentowal poziom polskich panow. Przeklenstwa i obraza to polska cecha narodowa. Uczcie sie panowie kultury bo chamstwo to juz mamy dobrze opanowane.
    jest demokracja i mozna swoja opinie przedstawiac a obrazac innych nie powinno sie.
  • ~OBROŃCA
    (2013-08-10 20:02)
    JAKAŚ KÓ...WA CIAGLE PISZE ONASZEJ RADWAŃSKIEJ ŻE BRZYTKA JAK MOŻNA TAK KOGOŚ KRYTYKOWAĆ
  • ~Kasia10
    (2013-08-08 21:31)
    taka jest moja opinia na temat wygladu Radwanskiej, jest brzydka i tyle.
    Polacy jak to Polacy nie potrafia dyskutowac na forum bez obrazania jeden drugiego. Wstyd!
    Mam nadzieje ze Radwanska zdecyduje sie na operacje plastyczna twarzy bo podobno Polki sa najladniejsze na swiecie...
    Obym to kiedys zobaczyla.
  • ~XNNX
    (2013-08-08 14:54)
    podobno szarapa nie dostala okresu what ? napiszta cus o tem ! TO BARDZO WAZNA INFO !
  • ~król
    (2013-08-08 08:58)
    do Tokjob

    na pewno nie dostała z AMBER Gold, ani z oszukanych autostrad i stadionów...
    tvn-wski pacanie...
  • ~jestem