• ~anija
    (2013-09-07 15:13)
    Prze, prze piekny chłopak.
    Na zdjęciach trochę zbyt grzeczny; lepiej mu z pasja, dusza niepokorną.
  • ~Kawa
    (2013-09-11 16:45)
    Nie ,no takiego chamstwa nigdzie nie czytalm.Nie wierze ,ze te komentarze pizza osoby z normalnym zdrowiem psychicznym.Ludzie ,czy Wam nie wstyd.No I co ,ze jest moze starsza.Tylko facet z jajami moze byc ze starsza partnerka .Tzn.,ze emosjonalnie jest dojrzaly.Wy miernoty pewnie musicie zebrac o uwage.
  • ~ftr45h
    (2013-09-12 08:06)
    na 6 zdjeciu zobaczcie jakie ta delikatna kobieta ma przdramię. To może być faktycznie facet.
  • ~ybtyubn
    (2013-09-07 21:03)
    ta D... to stara d...pa.
  • ~zez
    (2013-09-07 20:46)
    Partner to jest w kancelarii adwokackiej.
  • ~mak
    (2013-09-07 20:43)
    Gościu w porzo, kobieta ładna, więc o co chodzi?
  • ~do:m
    (2013-09-07 19:42)
    Sam "uzywasz" tylko dziewic, a kobieta moze tylko z jednym?
    Won do krajow arabskich, fanatyczny PISuarze!
  • ~anija
    (2013-09-07 19:40)
    bono, zdziwilbyś się .
  • ~kiss
    (2013-09-07 18:55)
    fajnie razem wygladaja
  • ~marcelek
    (2013-09-10 13:57)
    tenisista dobry, ale łeb pusty!
  • ~m
    (2013-09-07 16:50)
    Janowicz ona już byla używana i to przez starego dupka
  • ~taki_jeden
    (2013-09-07 16:26)
    a co jej się w spodnie stało?
  • ~bone
    (2013-09-07 16:13)
    anja zebys sie czasem nie spuscila, na takie jak ty to pewnie nie patrzy
  • ~EM
    (2013-09-10 12:22)
    Wiecie jak mówi się na takie pary gdzie ona jest sporo starsza ?

    Antykwariat

    Ona ...antyk
    A On ...wariat !
  • ~edzio Sopot
    (2013-09-10 12:20)
    Ta piękna partnerka jest ponoć ...mocno zużyta !

    Przeszła już przez tyle łózek różnych facetów że,...chyba sama się pogubiła

    I na dokładkę ten wiek , pewnie niewiele brakuje a mogła by być jego mamą !
  • ~luk1407
    (2013-09-08 16:42)
    ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  • ~fox
    (2013-09-07 14:32)
    Ta piękna partnerka to też tenisistka
  • ~Miereckov
    (2013-09-08 13:38)
    Re ~super2013-09-08 11:11

    Ja mu nie odmawiam miłości i szczęścia. Tylko jest tak, że kobiety zazwyczaj rujnują karierę sportową. mężczyzn.
  • ~super
    (2013-09-08 11:11)
    Marta jest sliczna, odczepcie sie od niej glupi zazdrosnicy! I janowicz jest przystojny! niech im sie wiedzie jak sa szczesliwi
  • ~ursyn
    (2013-09-08 10:37)
    Jaka ona piękna? Na warszawskich ulicach są setki piękniejszych niż ona i nikt się tym nie podnieca.

Może zainteresować Cię też: