• ~cetyl
    (2014-01-22 11:57)
    Re j10 jesteś kretynem!!!
  • ~emeryt 5
    (2014-01-22 10:26)
    Wielkie brawa dla Pani Agnieszki. Teraz jest nawet szansa na wygranie całego turnieju, bo wszystkie najgroźniejsze rywalki już odpadły. Trzeba tylko na maksa zagrać z Cibulkovą, bo ona pomimo dalszego miejsca w rankingu, jest bardzo szybka i groźna. W ubiegłym roku była szansa na wygranie Wimbledonu, lecz niemiecka zawodniczka polskiego pochodzenia Lisicki stanęła na drodze Agnieszki Radwańskiej. Trzymam kciuki i wierzę w zwycięstwo naszej tenisistki. Musi zagrać tak, jak wczoraj nasi piłkarze ręczni ze Szwecją.
  • ~Rb.
    (2014-01-23 00:33)
    Brawo Aga-Brawo Nindza- Amerykanski Komentator w Telewizji Powiedzial.Aga Polen Nindza(Ninja). Wspaniale Jest Uslyszec Takie Slowo No Bo i Zeczywiscie Byla Walka Jak w Tym Filmie.
  • ~fan_Agi
    (2014-01-22 15:00)
    Brawo Aga.Mialem lzy w oczy po meczu.Ludzie tacy jak Ty Aga czynia mnie dumnym ze jestem Polakiem.Aga,to Ty jest najlepszym Ambasadorem Polski na swiecie.Zmiotlas Azarenke.Po tym co widzialem to Ty jestes potencjalna zdobywczynia AO
  • ~Azarenka, to fest baba
    (2014-01-22 14:32)
    Azarenka, to fest baba, wyćwiczona w kołchozie przy snopowiązałce.
  • ~WAW
    (2014-01-22 13:14)
    ~Genitaliusz2014-01-22 10:17

    Brawo !
    Bóg jej pomógł !
    Chwała Bogu !
    ---

    CZY PANBUK TEZ JEJ POMOGL WYPINAC GOLA DOOOPE I POKAZYWAC GOLE CYCKI W GAZECIE ZA PIENIADZE?

    JAK TAK, TO SUPER Z NIEGO GOSCIU I OGOLNIE ROWNIACHA ZIOM! :)
  • ~POKLOSIE
    (2014-01-22 10:36)
    AGNIESZKO DZIEKUJE ZA PREZENT I RADOSC KTORA MI DALAS.PODNIOSLEM GLOWE , JESTEM NAPELNIONY DUMA NARODOWA.GO!
  • ~jjan
    (2014-01-22 10:36)
    Nawet przy informacji sportowej kundle sie zleciały
  • ~j10
    (2014-01-22 10:33)
    Azarenka grala na wozku inwalidzkim?
    Cos dosypuja najlepszym do zarcia. Najpierw Wiliams, teraz Azarenka.
    Dlaczego obie przegraly z miernotami. Skad nagle tyle bledow w grze doswiadczonych tenisistek. Trzega powolac komisje sledcza.
  • ~polon24
    (2014-01-22 14:20)
    BRAWO ISIA!!!
  • ~Genitaliusz
    (2014-01-22 10:17)
    Brawo !
    Bóg jej pomógł !
    Chwała Bogu !
  • ~PiS-tak !
    (2014-01-22 10:00)
    Mnie tenis i Radwańska nie interesują. Kaczyński mnie brzydzi.
    Nad swoim łóżkiem powiesiłem wielki portret Donalda Tuska.
    Zawsze, kiedy mój wieloletni partner posuwa mnie od tyłu, mam wzrok wpatrzony w mądrą, dobrą, szlachetną twarz przywódcy naszej partii.
  • ~adik
    (2014-01-22 09:52)
    BRAWO,BRAWO ,BRAWO AGNIESZKA !!! Wczoraj był imieniny Agnieszki i Jarosława czyli moje też :-)
    Pani Agnieszko pozdrowienia dla Taty- porządny człowiek.
  • ~ten40i4
    (2014-01-22 08:52)
    Super strona na temat TENISA na której znajdziecie aktualne i ciekawe informacje związane z tą dyscypliną sportową w Polsce i na świecie. Sprawdź: www.tenisowe.com
  • ~PiS-tak !
    (2014-01-22 09:04)
    Brawo Pisia ! Zawsze twierdziłem, że Kaczyński jest lepszy od Łukaszenki.
  • ~obserwator
    (2014-01-22 08:53)
    Wielkie brawa!
    Nareszcie zła passa w spotkaniach z Azarenką została przełamana, mam badzieję że bezpowrotnie, czego życze Agnieszce. Powodzenia W turnieju
    A.O.!!!
  • ~libe
    (2014-01-23 04:59)
    katolicka suka wygrala. no, to polskojezycznym komentatorom teraz mowe odebralo. na ich szczescie azarenko zagrala jedna lub dwie fenomenalne pilki wiec mieli organizm.

Może zainteresować Cię też: