• ~broda
    (2011-06-21 22:55)
    do divala "nikczemniki"
  • ~bruno
    (2011-06-21 16:52)
    do ~dival
    Nie jestem zwolennikiem Jarka ale myślę,że tacy jak ty to problem nieskuteczności środków antykoncepcyjnych i w w perspektywie błędów wychowawczych tychże tworzycieli twojej nieszczęsnej osoby
  • ~yman
    (2012-07-09 07:57)
    fugly black bitch ...
  • ~bis
    (2011-09-12 12:28)
    Mogla sobie jeszcze banana w doope wsadzic Wyrwali sie ku..y z pol bawelnianych a teraz biali chodza ich ogladac i im klaskac Do czego ten swiat zmierza?!
  • ~Marta
    (2011-08-01 12:47)
    Do Poli

    pani już była na salonach doprawdy i wpuścili ???
  • ~Baba-goryl
    (2011-06-23 17:59)
    Baba wyglada jak goryl
  • ~Lidia
    (2011-06-23 16:37)
    Dziękuję, wszystko jest dla mnie jasne, więc można tu tylko obrażać i lżyć jedną opcje i to w najobrzydliwszy sposób.Oczywiście nawet takiego,który już nie żyje.
    Dziwne,że regulamin pozwala na puszczanie takich wierszyków.Dziwne, nawet bardzo. dziwne.Właściwie nie powinno już nic dziwić.
  • ~Pindetta Kiutt
    (2011-06-22 09:57)
    Co tam jakaś Venus Williams!

    Nasza Kinga Rusin pokazała publiczności majtki. Zobacz zdjęcia!
    To jest wyczyn!

    Nic dziwnego, że ta wiadomość nie schodzi z czołówki "Dziennika" od dwóch tygodni!

    I nic dziwnego, że gra w bambuko jest naszą narodową specjalnością. Nie jakiś zakichany tenis!
  • ~kornick
    (2011-06-22 09:17)
    Nie interesuje mnie kolor skóry ani kreacja pani Venus. Nie lubię tego stylu gry w tenisa. Czekam na koniec dominacji sióstr W. na światowych kortach. Albo tenis albo zapasy.
  • ~ANTYRASISTA
    (2011-06-21 21:25)
    Na tym forum jest duzo polskich rasistow. Przeciez rasizm jest w Polsce karalny.
    Czemu dopuszczacie rasistowskie wpisy??? Panowie i Panie rasisci, jak byscie sie czuli, gdyby ktos Was Polakow tak ponizal. A tak naprawde, to obecnie rasa czarna piastuje duzo wysokich stanowisk w politycy, nauce, filmie, mediach
    chociazby w USA i w innych panstwach, ze nam Polakom niestety daleko do ich osiagniec. Do ateistow kieruje wezwanie: PRECZ Z RASIZMEM, a do katolikow: MILOJ BLIZNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO