Piłkarz gwałcił swoje adoptowane dziecko

| Aktualizacja:
X

Zza kratek już nikogo nie skrzywdzi. Były piłkarz Paris Saint Germain Nigeryjczyk Godwin Okpara najbliższe 10 lat spędzi w więzieniu. Został skazany za gwałcenie, torturowanie i poniżanie swojej adoptowanej córki. Jeszcze dłuższy wyrok dostała żona piłkarz Linda, którą francuski sąd skazał na 15 lat.

Sędzia zmniejszył o trzy lata karę nałożoną na piłkarza przez sąd pierwszej instancji, a wobec Lindy Okpary utrzymał w mocy wysokość sankcji. Ponadto na cztery lata, w tym 18 miesięcy bez zawieszenia, skazał ciotkę Lindy Okpary za niereagowanie na przestępstwo.

Podczas procesów ujawniono wstrząsające fakty. Młoda Nigeryjka, dziś 20-letnia, przyjechała do Francji w 2000 roku i zamieszkała z małżeństwem Okparów w Chatou na przedmieściach Paryża razem z czworgiem ich dzieci. Gehenna zaczęła się, gdy Linda Okpara znalazła ją w łóżku z mężem. Dziewczynie ogoliła głowę, gasiła na policzkach papierosy i zmuszała do wyjątkowo okrutnych aktów seksualnych. Przez wiele miesięcy małżeństwo więziło adoptowaną córkę w piwnicy.

35-letni Godwin Okpara i jego starsza o siedem lat żona nie przyznali się do winy.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
    Powered by ContentStream