• Robert Kubica
    8
    Robert Kubica będzie na ponad 90 procent kierowcą teamu Williams w przyszłym sezonie mistrzostw świata Formuły 1 - poinformował niemiecki serwis internetowy auto-motor-und-sport.de. Decyzja ma zapaść w ciągu najbliższych kilku dni.
  • Max Verstappen
    Max Verstappen (Red Bull), który zajął drugie miejsce w wyścigu o Grand Prix Brazylii, został ukarany przez Międzynarodową Federację Samochodową (FIA) dwoma dniami prac społecznych. To efekt niesportowego zachowania Holendra już po zawodach Formuły 1 na torze Interlagos.
  • Lewis Hamilton
    Pewny już tytułu mistrza świata Formuły 1 Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) wygrał wyścig o Grand Prix Brazylii na torze Interlagos, 20. rundę w sezonie. Jego zespół zagwarantował sobie w niedzielę także tytuł mistrzowski w klasyfikacji konstruktorów.
    4
    Robert Kubica otrzymał z zespołu Formuły 1 Williams ofertę startów w sezonie 2019 - ujawnił portal motoryzacyjny autosport.com. Ma zastąpić w teamie Rosjanina Siergieja Sirotkina i być partnerem Brytyjczyka George'a Russella.
    1
    Robert Kubica, którego wypowiedzi cytuje niemiecki portal auto-motor-und-sport.de, przyznał, że sprawa jego przyszłości w Formule 1 powinna się wyjaśnić w ciągu dwóch tygodni, a jedną z opcji jest zostanie kierowcą rozwojowym Ferrari.
    4
    Robert Kubica w każdym wywiadzie podkreśla, że jego celem jest powrót do rywalizacji w Formule 1. Polak aktualnie jest kierowcą testowym w teamie Williamsa. Teraz dostał ofertę od Ferrari, ale też nie taką o jakiej marzy.
    Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu Mercedes GP zapewnił sobie piąty tytuł mistrza świata w Formule 1. W niedzielnym wyścigu o Grand Prix Meksyku zajął czwarte miejsce, zwyciężył Holender Max Verstappen z teamu Red Bull.
  • Daniel Ricciardo
    1
    Australijczyk Daniel Ricciardo wygrał kwalifikacje, zapewniając sobie pole position w niedzielnym wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Meksyku. Drugi w kwalifikacjach był jego kolega z ekipy Red Bull Holender Max Verstappen.
    Holender Max Verstappen (Red Bull) był najszybszy na obu piątkowych treningach przed wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Meksyku. Bardzo bliski wywalczenia mistrzostwa świata będzie w niedzielę Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu Mercedes GP.
  • Kimi Raikkonen
    Kimi Raikkonen, fiński kierowca Formuły 1, mistrz świata z 2007 roku, który w tym roku zakończy kontrakt z Ferrari i przejdzie do Saubera, podkreślił, że jest zadowolony ze zmiany zespołu, ponieważ przez następne dwa lata będzie mógł spędzać więcej czasu z rodziną.
    1
    Brytyjski zespół Formuły 1 Williams, którego kierowcą testowym i rezerwowym jest Robert Kubica, pilnie szuka sponsorów na nowym sezon. Być może jednym z nich będzie firma Rich Energy, której przedstawiciele już kontaktowali się z Claire Williams.
    Fin Kimi Raikkonen (Ferrari) wygrał wyścig o Grand Prix USA, 18. rundę mistrzostw świata Formuły 1. To jego pierwsza wygrana od 2013 roku. Lider klasyfikacji generalnej Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) był trzeci i nie jest jeszcze pewny tytułu.