Mimo Arka Gdynia awans do ekstraklasy ma już niemal na wyciągnięcie ręki, to działacze klubu wolą dmuchać na zimne. Możliwe, że już wkrótce do klubu z Trójmiasta trafią młodzi piłkarze z angielskiej Premiership, którzy mają być gwarancją sukcesu.
Jak informuje oficjalna strona gdyńskiego klubu działacze Arki sa juz po słowie z Walterem Hubertem, wieloletnim wiceprezesem Blackburn Rovers, a obecnie jednym z akcjonariuszy angielskiego pierwszoligowca.
Podczas długich rozmów ustalono wstępne zasady szerokiej współpracy między klubami. Miałaby ona dotyczyć całej struktury sportowej klubu m.in. wyjazdy grup młodzieżowych, wymiana myśli szkoleniowych, pozyskiwanie zawodników niemieszczących się w szerokiej kadrze Blackburn, mecze towarzyskie pierwszego i młodzieżowych zespołów, zgrupowania itp.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl