Dziennik Gazeta Prawana logo

Szarapowa już poza pierwszą dziesiątką

5 lutego 2009, 13:09
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Maria Szarapowa spada coraz niżej w rankingu WTA. Rosjanka długi czas była najlepsza na świecie, a teraz zajmuje zaledwie siedemnaste miejsce! Wszystko przez kontuzje, które gnębią ją od wielu miesięcy. Szarapowa wciąż nie może dojść do siebie po urazie ramienia.

Przez kontuzję Szarapowa nie mogła wziąć udziału w Australian Open, chociaż miała bronić wywalczonego przed rokiem tytułu. Po turnieju w Melbourne jest sklasyfikowana na 17. miejscu i po raz pierwszy od 2004 r. wypadła poza pierwszą dziesiątkę.

Pod nieobecność Rosjanki faworytką do zwycięstwa w Paryżu będzie niedawna zwyciężczyni Australian Open i liderka rankingu Serena Williams.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj