I połowa:

Rozpoczęli Polacy. Niestety fatalnie. Złe podanie i tracimy piłkę. Rywale nie marnują swojej szansy i obejmują prowadzenie 1:0. Rzut karny dla biało-czerwonych. Tomasz Tłuczyński trafia w słupek. Turcy zaczynją atak pozycyjny.Broni Szmal. Pierwszego gola zdobywa dla nas Karol Bielecki.

Słupek ratuje Polaków. Kontra przerwana faulem na Bieleckim. Po chwili Karol znów jest faulowany. Rzut Rumniaka broni bramkarz rywali. Atak Turków, ale Szmal znów nie daje sie pokonąć. Kontra i Damian Wleklak zdobywa druga bramkę.

Turcy ładnie rozegrali akcję i rzutem z koła doprowadzili do remisu 2:2. Jednak po chwili jest 3:2 dla nas. Faul Siódmiaka. Wolny dla Turcji. Kolejny faul Polaków i rzut karny dla gości. Poprzeczka!

Ze skrzydła gola zdobywa Tłuczyński. Błąd naszej obrony i trcimy 3. bramkę. Odpowiadamy trafieniem Kuchczyńskiego ze skrzydła. Znów łatwo dajemy rzucić sobie gola. Bielecki zdobywa 6. gola. Turcy szybko odpowiadają celnym rzutem i jest 6:5 dla nas.

Faul Tłuczyńskiego w ataku. Tracimy piłkę. Bielecki otrzymuje dwie minuty kary. Gramy w osłabieniu. turcy szybko to wykorzystują i robi się 6:6.

Rzut karny dla podopiecznych Bogdana Wenty. Mateusz Jachlewski... broni turecki bramkarz. To już drugi zmarnowany rzut karny. Na szczęście nadal mamy piłkę. Rzut Rumniaka noga broni golkiper rywali.

Do końca pierwszej połowy zostało 16 minut. turcy wychodza na prowadzenie 7:6. do remisu doprowadza Bielecki. Broni Szmal. Bielecki rzuca nad bramką. Po chwili Szmal znów nie daje się pokonać. Faul na Jureckim. Rzut karny. Kubisztal... gol! 8:7 dla Polski.

Blokiem zatrzymujemy rzut rywali. Atak pozycyjny Polaków kończy Siódmiak 9:7. Szmal broni, kontra i Jachlewski powiększa nasza przewagę. Turcy znów marnują swoją akcję. Mamy piłkę i okazję na kolejnego gola. Kuchczyński sam na sam z bramkarzem rywali... gol!

Fatalna passa Turków trwa. My za to zdobywamy gola za golem. 12. zdobywa Jachlewski. Wreszcie rywale sie przełamali. Po rzucie ze skrzydła tracimy gola. Trener Polaków Bogdan Wenta prosi o czas.

Do końca pierwszej połowy zostało 8. minut. Po wznowieniu gry z rzutu karnego trafia Kubisztal. Faul na Jurkiewiczu. Kara dla jednego z Turków. Gramy w przewadze. Wykorzystuje to Jurkiewicz 14:8. Szmal odbija piłkę po rzucie z biodra. Kuchczyński szybko rzuca kolejnego gola.

Goście graja dalej w osłabieniu, ale nie przeszkadza to im w zdobyciu bramki. Tracimy piłkę. Błąd rywali. Faul w ataku. Piłka dla nas. Faul i mamy kolejny rzut karny. Kubisztal... obok słupka. Kolejne dwie bramki dla Polski zdobywa Bielecki i jest 17:9.

Przechwyt biało-czerwonych. Faul i rzut karny. Kubisztal... i znów się myli. Turcy gubią piłkę, kontra i kolejny gol Bieleckiego. Szmal znów broni. Ostatnia akcja pierwszej połowy kończy się rzutem Jurkiewicza w boczną siatkę.

II połowa:

Kuchczyński zatrzymuje atak Turków, a potem piłka pada łupem naszego bramkarza. Polacy konstruują nieudany atak pozycyjny. Po stracie Turcy zdobywają bramkę, ale chwilę później gola strzela Jurecki. 19:10.

Rywale zdobywają kolejnego gola, chwilę potem marnują rzut karny.

Bramkowa akcja Turków, a potem celnie wykonany karny - uderzał Gliński. Rywale rewanżują się udanym kontratakiem. 21:13.

Rzut wolny dla Polaków, nasila się doping dla naszej reprezentacji. Faulowany Michał Jurecki i jeszcze jeden wolny - Kubisztal kończy akcję bramką. 22:13.

Po stracie Kubisztala Turcy przeprowadzają akcję. Rywala w nieprawidłowy sposób zatrzymuje Żółtak, który wędruje na dwie minuty na ławkę kar. Przeciwnicy nie wykorzystują przewagi i popełniają faul w ataku, ale chwilę później są już bezbłędni.

Ależ piękny rajd Jachlewskiego zakończony golem. Podczas tej akcji jeden z rywali doznał urazu.

Jurecki dwa razy blokowany przez Turków i piłka w rękach naszych rywali, którzy kończą akcję golem.

Świetna obrona naszego bramkarza. "Polska, Polska" słychać na trybunach. Do końca spotkania już tylko kwadrans.

Dwie fantastyczne a co ważniejsze skuteczne akcje Kubisztala kończą się dwoma golami dla Polaków. Turcy odpowiadają jednym, a potem znów strzelają Polacy - tym razem Żółtak.

Do końca meczu jeszcze 10 minut. Bramka Rumniaka i zatrzymany atak Turków. Efektowny - 28 - gol Jureckiego. Piłka odbiła się od poprzeczki i całkowicie zmyliła bramkarza. Mamy 10 punktów przewagi na 7 minut przed końcem meczu.

Przerwa techniczna przy stanie 29:19 dla Polski. Po przerwie zaczyna się od efektownej parady polskiego golkipera. Po błędzie kroków przejmujemy piłkę, ale Jachlewski marnuje doskonały kontratak. Niecałe 4 minuty do końca.

W końcówce meczu widać, że Polacy są rozluźnieni i bardzo pewni siebie. Spokojnie rozgrywają akcję. 30 sekund do końca - cała hala skanduje "Dziękujemy, dziękujemy". Koniec! Wygrywamy 32:21.

Polska - Turcja 32:21 (18:9)