Dziennik Gazeta Prawana logo

Komisja wyjaśni awanturę hokeistów w Toruniu

20 kwietnia 2009, 20:35
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Miał być awans do elity, a skończyło się skandalem i bójką z udziałem Polaków. Prezydium Zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie powołało specjalną komisję, która ma wyjaśnić okoliczności wydarzeń w Toruniu, w nocy z 17 na 18 kwietnia. Posiedzenie komisji odbędzie się 27 kwietnia w Krakowie.

W Toruniu po zakończeniu mistrzostw świata dywizji 1. doszło do skandalu. Pobili się hokeiści polskiej kadry, awanturowali się międzynarodowi sędziowie turnieju, a jeden z samochodów sponsora, firmy Skoda, został rozbity.

>>>Skandaliczna bójka polskich hokeistów

Prezydium Zarządu PZHL wyraziło

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj