Dziennik Gazeta Prawana logo

Tak mistrz rozwiązuje konflikty na ulicy

2 czerwca 2009, 13:21
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Tak mistrz rozwiązuje konflikty na ulicy
Inne
Pięciokrotny mistrz świata w kick boxingu na co dzień woli używać siły argumentów niż ciosów. Zobacz, jak Michael Kuhr w roli ochroniarza radzi sobie z agresywnym gościem. Obejrzyj wideo.

p

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj