Dziennik.pl logo

Piękna Ana Ivanovic odpocznie od tenisa

30 czerwca 2009, 17:29
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Przez dwa tygodnie nie będzie mogła grać w tenisa była liderka rankingu WTA Ana Ivanovic, która doznała kontuzji podczas poniedziałkowego meczu 1/8 finału z Venus Williams (USA) w wielkoszlemowym turnieju na trawiastych kortach w Wimbledonie.

Serbka przy stanie 1:6, 1:0 musiała się poddać z powodu bólu. Uraz nie okazał się zbyt groźny. Pierwsze diagnozy wskazują na naderwanie mięśnia czworogłowego uda. Ivanovic na korcie pojawi się prawdopodobnie 3 sierpnia.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj