Dziennik Gazeta Prawana logo

Dechy na drodze Agnieszki Radwańskiej

27 lipca 2008, 11:30
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Zanim Agnieszka Radwańska zagra na olimpiadzie w Pekinie, powalczy jeszcze w turnieju na twardych kortach w Sztokholmie. "Isia" będzie tam najwyżej rozstawioną tenisistką. Dla Polki to niezwykle ważny występ - właśnie przed rokiem w Sztokholmie wygrała po raz pierwszy w karierze w imprezie tej rangi WTA Tour.

Radwańska zacznie od meczu z Francuzką Nathalie Dechy. To od tego spotkania zacznie marsz ku obronie ubiegłorocznego tytułu.

W tym sezonie "Isia" triumfowała już w turnieju na twardej nawierzchni w Pattai, na kortach ziemnych w Stambule oraz na trawie w Eastbourne.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj