Dziennik Gazeta Prawana logo

Janas kończy pisać raport

12 października 2007, 11:44
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Pawłowi Janasowi pisanie raportu z kompromitującego występu Polaków na mundialu idzie dużo lepiej niż przygotowanie piłkarzy do tej imprezy. Dziś Michał Listkiewicz poinformował, że 80 procent raportu jest już gotowe. Prezes PZPN widział się rano z selekcjonerem, ale - jak zapewnia - było to normalne spotkanie w pracy. "Do 14 lipca nie należy spodziewać się żadnych przełomowych decyzji" - mówi "Listek".
Janas przyszedł do siedziby Polskiego Związku Piłki Nożnej, załatwiał służbowe sprawy. Nie było mowy o żadnej dymisji, zwolnieniu czy też nowym selekcjonerze.

Trener poinformował, że ma już gotowe 80 procent raportu z występu naszych piłkarzy na mundialu. Raport ma być gotowy na dniach. Ale, jak zapewnia Listkiewicz, do 14 lipca żadnych zmian nie będzie.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj