Według "Gazzetta dello Sport" prezydent Interu Massimo Moratti zaproponuje pomocnikowi kilkuletni kontrakt.
Vieira nie jest ostatnim piłkarzem, który opuści "Juve". Następny w kolejce jest jego rodak David Trezeguet. Napastnikiem reprezentacji Francji zainteresowana jest
Roma. Klub ze stolicy Włoch poszukuje skutecznego snajpera. W poprzednim sezonie Rzymianie mieli sporo problemów ze zdobywaniem bramek.
Transfer Francuza ma to zmienić. Trezeguet w ciągu 5 lat gry w Serie A strzelił 95 goli. Jeśli dojdzie do transferu, to Trezeguet będzie szóstym piłkarzem, który odejdzie z Juventusu po degradacji tego klubu do drugiej ligi. Wcześniej zespół opuścili Emerson i Fabio Cannavaro, którzy przeszli do Realu Madryt oraz Lilian Thuram i Gianluca Zambrotta, którzy podpisali umowy z Barceloną.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.