Styczeń

01.01 - Puchar Świata w skokach narciarskich - drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni (Garmisch-Partenkirchen, Niemcy)
02.01-03.01 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Oberstdorf, Niemcy)
03.01 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Ruhpolding, Niemcy)
03.01-07.01 - Puchar Świata w biathlonie (Oberhof, Niemcy)
04.01 - Puchar Świata w skokach narciarskich - trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni (Innsbruck, Austria)
04.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom (Zagrzeb, Chorwacja)
05.01 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Asiago, Włochy)
06.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom gigant (Maribor, Słowenia)
06.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - slalom gigant (Adelboden, Szwajcaria)
06.01 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Schonach, Niemcy)
06.01 - Puchar Świata w snowboardzie - Big Air (Klagenfurt, Austria)
06.01-07.01 - mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie szybkim - sprint (Tomaszów Mazowiecki)
06.01-07.01 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Val di Fiemme, Włochy)
06.01-07.01 - Puchar Świata w saneczkarstwie na torze lodowym (Koenigssee, Niemcy)
06.01-07.01 - mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym (Kozienice)
06.01-21.01 - Rajd Dakar
07.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom (Maribor, Słowenia)
07.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - slalom (Adelboden, Szwajcaria)
07.01 - Puchar Świata w skokach narciarskich - czwarty konkurs Turnieju Czterech Skoczni (Bischofshofen, Austria)
09.01-14.01 - Puchar Świata i mistrzostwa Europy w bobslejach (Cortina d'Ampezzo, Włochy)
10.01-14.01 - Puchar Świata w biathlonie (Ruhpolding, Niemcy)
12.01-14.01 - mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie szybkim - wielobój (Collalbo, Włochy)
12.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - zjazd (Wengen, Szwajcaria)
12.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - zjazd (Zauchensee, Austria)
13.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - kombinacja alpejska (Zauchensee, Austria)
13.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - kombinacja norweska (Wengen, Szwajcaria)
13.01 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Val di Fiemme, Włochy)
13.01 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Vikersund, Norwegia)
13.01-14.01 - Puchar Świata w saneczkarstwie na torze lodowym (Oberhof, Niemcy)
13.01-14.01 - Puchar Świata w saneczkarstwie na torze naturalnym (Umhausen, Austria)
14.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom (Zauchensee, Austria)
14.01 - Puchar Świata w kolarstwie przełajowym (Nommay, Francja)
14.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - slalom (Wengen, Szwajcaria)
14.01 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Val di Fiemme, Włochy)
14.01 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Vickersund, Norwegia)
14.01-20.01 - mistrzostwa świata w snowboardzie (Arosa, Szwajcaria)
15.01 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Val di Fiemme, Włochy)
15.01-21.01 - Puchar Europy w bobslejach (Winterberg, Niemcy)
15.01-28.01 - turniej tenisowy - Australian Open (Melbourne)
16.01-21.01 - Puchar Świata w bobslejach (Igls, Austria)
17.01-21.01 - Puchar Świata w biathlonie (Pokljuka, Słowenia)
17.01-27.01 - Uniwersjada Zimowa (Turyn, Włochy)
19.01-21.01 - samochodowy Rajd Monte Carlo - eliminacje mistrzostw świata
19.01-21.01 - Puchar Świata w kolarstwie torowym (Los Angeles, USA)
19.01-21.01 - mistrzostwa Europy w short tracku (Sheffield, W.Brytania)
19.01-04.02 mistrzostwa świata mężczyzn w piłce ręcznej (Niemcy)
19.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - zjazd (Cortina, Włochy)
20.01 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Zakopane, Polska)
20.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - supergigant (Cortina, Włochy)
20.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - zjazd (Chamonix, Francja)
20.01 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Seefeld, Austria)
20.01-21.01 - mistrzostwa świata w łyżwiarstwie szybkim - wielobój sprinterski (Hamar, Norwegia)
20.01-21.01 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Rybińsk, Rosja)
20.01-21.01 - Puchar Świata w saneczkarstwie na torze lodowym (Altenberg, Niemcy)
20.01-21.01 - Puchar Świata w saneczkarstwie na torze naturalnym (Longiaru, Włochy)
21.01 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Zakopane, Polska)
21.01 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Seefeld, Austria)
21.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom gigant (Cortina, Włochy)
21.01 - Puchar Świata w kolarstwie przełajowym (Hoogerheide, Holandia)
21.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - kombinacja alpejska (Chamonix, Francja)
22.01-28.01 - Puchar Europy w bobslejach (Cortina d'Ampezzo, Włochy)
22.01-28.01 - mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym (Warszawa)
22.01-04.02 - mistrzostwa świata w bobslejach (St. Moritz, Szwajcaria)
25.01-26.01 - Puchar Świata w snowboardzie - 2 x snowcross (Leysin, Szwajcaria)
26.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - supergigant (Kitzbuehel, Austria)
27.01 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Oberstdorf, Niemcy)
27.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - zjazd (Kitzbuehel, Austria)
27.01 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Harrachov, Czechy)
27.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - zjazd (San Sicario, Włochy)
27.01 - halowe mistrzostwa Polski w wioślarstwie (Wrocław)
27.01-28.01 - mistrzostwa świata w kolarstwie przełajowym (Hooglede-Gits, Belgia)
27.01-28.01 - Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim (Heerenveen, Holandia)
27.01-28.01 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Otepaeae, Estonia)
27.01-28.01 - Puchar Świata w saneczkarstwie na torze naturalnym (Huettau, Austria)
28.01 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Oberstdorf, Niemcy)
28.01 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - supergigant (San Sicario, Włochy)
28.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - slalom (Kitzbuehel, Austria)
28.01 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Harrachov, Czechy)
28.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - kombinacja alpejska (Kitzbuehel, Austria)
28.01 - Puchar Świata w snowboardzie - slalom równoległy (Nendaz, Szwajcaria)
30.01 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - slalom (Schladming, Austria)

Luty

02.02-03.02 - samochodowy Rajd Magurski (Krosno) - eliminacje mistrzostw Polski
02.02-03.02 - Puchar Świata w snowboardzie - slalom gigant równoległy i halfpipe (Bardonecchia, Włochy)
02.02-04.02 - Puchar Świata w short tracku (Heerenveen, Holandia)
02.02-04.02 - mistrzostwa świata w saneczkarstwie na torze lodowym (Igls, Austria)
03.02 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Titisee-Neustadt, Niemcy)
03.02 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Zakopane, Polska)
03.02 - snowboardowe mistrzostwa Polski - snowcross (Wisła, Polska)
03.02-11.02 - mistrzostwa świata w biathlonie - punkty wliczane do Pucharu Świata (Anterselva, Włochy)
03.02-04.02 - halowe mistrzostwa Polski w lekkoatletyce w wielobojach (Spała)
03.02-04.02 - Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim (Turyn, Włochy)
03.02-04.02 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Davos, Szwajcaria)
03.02-04.02 - Puchar Świata w saneczkarstwie na torze naturalnym (Krynica, Polska)
04.02 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Titisee-Neustadt, Niemcy)
04.02 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Zakopane, Polska)
04.02 - Puchar Świata w snowboardzie - Big Air (Turyn, Włochy)
05.02-11.02 - mistrzostwa Czterech Kontynentów w łyżwiarstwie figurowym (Colorado Springs, USA)
05.02-11.02 - turniej tenisowy - KGHM Polish Indoor - Challenger ATP (Wrocław, Polska)
06.02-11.02 - Puchar Świata w bobslejach (Cesana, Włochy)
09.02 - Puchar Świata w snowboardzie - Slalom równoległy (Szukołowo, Rosja)
09.02-10.02 - Puchar Świata w saneczkarstwie na torze naturalnym (Passeier, Włochy)
09.02-11.02 - samochodowy Rajd Szwecji - eliminacje mistrzostw świata
09.02-11.02 - mistrzostwa świata w łyżwiarstwie szybkim w wieloboju (Heerenveen, Holandia)
09.02-11.02 - Puchar Świata w short tracku (Budapeszt, Węgry)
10.02 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Willingen, Niemcy)
10.02 - Puchar Świata w snowboardzie - Big Air (Moskwa, Rosja)
10.02-11.02 - Puchar Świata w saneczkarstwie na torze lodowym (Winterberg, Niemcy)
10.02-12.02 - turniej tenisowy - Puchar Davisa - 1. runda grupy światowej
11.02 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Willingen, Niemcy)
13.02-18.02 - Puchar Świata w bobslejach (Winterberg, Niemcy)
14.02-15.02 - Puchar UEFA - pierwsze mecze 1/16 finału
14.02-18.02 - halowe mistrzostwa świata mężczyzn i kobiet w hokeju na trawie - z udziałem męskiej reprezentacji Polski (Wiedeń, Austria)
15.02-16.02 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Changchun, Chiny)
15.02-19.02 - mistrzostwa świata w saneczkarstwie na torze naturalnym (Grande Prairie, Kanada)
16.02-18.02 - samochodowy Rajd Norwegii - eliminacje mistrzostw świata
16.02-18.02 - Puchar Świata w snowboardzie - slalom gigant, snowcross i halfpipe (Furano, Japonia)
17.02-18.02 - Puchar Świata w saneczkarstwie na torze lodowym (Sigulda, Łotwa)
17.02-18.02 - Halowe mistrzostwa Polski w lekkoatletyce (Spała)
17.02-18.02 - Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim (Erfurt, Niemcy)
17.02-18.02 - snowboardowe mistrzostwa Polski - slalom i slalom gigant (Zakopane, Polska)
20.02-21.02 - Liga Mistrzów - pierwsze mecze 1/ 8 finału
20.02-25.02 - Puchar Świata w bobslejach (Koenigssee, Niemcy)
20.02-25.02 - mistrzostwa Europy w biathlonie (Bansko, Bułgaria)
22.02 - Puchar UEFA - rewanżowe mecze 1/16 finału
22.02-04.03 - mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym (Sapporo, Japonia)
23.02-25.02 - Puchar Świata w kolarstwie torowym (Manchester, W.Brytania)
23.02-25.02 - turniej finałowy halowego klubowego Pucharu Europy w hokeju na trawie z udziałem Pocztowca Poznań (Lille, Francja)
24.02 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - zjazd (Garmisch, Niemcy)
24.02 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom gigant (Sierra Nevada, Hiszpania)
24.02-25.02 - Puchar Świata w snowboardzie - slalom gigant i halfpipe (Sungwoo, Korea Płd.)
24.02-25.02 - snowboardowe mistrzostwa Polski - halfpipe i Big Air (Szczyrk, Polska)
25.02 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom (Sierra Nevada, Hiszpania)
25.02 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - slalom (Garmisch, Niemcy)
28.02-04.03 - Puchar Świata w biathlonie (Lahti, Finlandia)

Marzec

01.03-04.03 - Puchar Świata w pięcioboju nowoczesnym (Acapulco, Meksyk)
02.03 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - zjazd (Tarvisio, Włochy)
02.03-03.03 - Puchar Świata w snowboardzie - 2 x halfpipe (Calgary, Kanada)
02.03-04.03 - halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce (Birmingham, W.Brytania)
02.03-04.03 - Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim (Calgary, Kanada)
02.03-04.03 - Warsaw Cup w łyżwiarstwie szybkim (Warszawa)
02.03-04.03 - otwarte mistrzostwa Polski w short tracku (Białystok)
03.03 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - supergigant (Tarvisio, Włochy)
03.03 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - slalom gigant (Kranjska Gora, Słowenia)
03.03-04.03 - 1. kolejka rundy wiosennej Orange Ekstraklasy
03.03-04.03 - Puchar Świata mężczyzn w judo (Warszawa)
04.03 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - kombinacja alpejska (Tarvisio, Włochy)
04.03 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - slalom (Kranjska Gora, Słowenia)
06.03-07.03 - Liga Mistrzów - rewanżowe mecze 1/ 8 finału
06.03-18.03 - turniej tenisowy - Masters Series WTA i ATP (Indian Wells, USA)
08.03 - Puchar UEFA - pierwsze mecze 1/ 8 finału
08.03-11.03 - Puchar Świata w biathlonie (Oslo, Holmenkollen, Norwegia)
08.03-11.03 - mistrzostwa świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansach (Salt Lake City, USA)
09.03 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - zjazd (Kvitfjell, Norwegia)
09.03 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Lahti, Finlandia)
09.03-11.03 - samochodowy Rajd Meksyku - eliminacje mistrzostw świata
09.03-11.03 - mistrzostwa świata w short tracku (Mediolan, Włochy)
10.03 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom gigant (Zwiesel, Niemcy)
10.03 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - supergigant (Kvitfjell, Norwegia)
10.03 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Lahti, Finlandia)
10.03 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Lahti, Finlandia)
10.03 - motocyklowe Grand Prix Kataru (Dauha) - eliminacje mistrzostw świata
10.03-11.03 - 1. kolejka rundy wiosennej polskiej drugiej ligi piłkarskiej
10.03-11.03 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Lahti, Finlandia)
10.03-11.03 - Puchar Świata w snowboardzie - snowcross i halfpipe (Lake Placid, USA)
11.03 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom (Zwiesel, Niemcy)
11.03 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Lahti, Finlandia)
11.03-18.03 - wyścig kolarski - Paryż-Nicea (Pro Tour)
13.03 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Kuopio, Finlandia)
13.03-14.03 - piłkarski Puchar Polski - pierwsze mecze 1/4 finału
13.03-17.03 - halowe mistrzostwa świata w łucznictwie (Izmir, Turcja)
14.03 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - zjazd (Lenzerheide, Szwajcaria)
14.03 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - zjazd (Lenzerheide, Szwajcaria)
14.03 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Drammen, Norwegia)
14.03-15.03 - Puchar UEFA - rewanżowe mecze 1/8 finału
14.03-20.03 - wyścig kolarski - Tirreno-Adriatico (Pro Tour)
15.03 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - supergigant (Lenzerheide, Szwajcaria)
15.03 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - supergigant (Lenzerheide, Szwajcaria)
15.03-18.03 - Puchar Świata w biathlonie (Chanty Mansijsk, Rosja)
16.03 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Lillehammer, Norwegia)
16.03 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - zawody drużynowe (Lenzerheide, Szwajcaria)
16.03-18.03 - Puchar Świata w snowboardzie - slalom gigant, snowcross i halfpipe (Stoneham, Kanada)
17.03 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom (Lenzerheide, Szwajcaria)
17.03 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - slalom gigant (Lenzerheide, Szwajcaria)
17.03 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Oslo, Norwegia)
17.03 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Oslo, Norwegia)
17.03-18.03 - mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie szybkim w wieloboju (Sanok)
17.03-18.03 - drużynowe mistrzostwa świata w short tracku (Budapeszt, Węgry)
17.03-18.03 - enduro motocyklowe (Oestersund, Szwecja) - eliminacje mistrzostw świata
18.03 - formuła 1 - Grand Prix Australii (Melbourne) - eliminacje mistrzostw świata
18.03 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Oslo, Norwegia)
18.03 - Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim - slalom gigant (Lenzerheide, Szwajcaria)
18.03 - Puchar Świata mężczyzn w narciarstwie alpejskim - slalom (Lenzerheide, Szwajcaria)
18.03 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej (Oslo, Norwegia)
19.03-25.03 - mistrzostwa świata w łyżwiarstwie figurowym (Tokio, Japonia)
20.03-25.03 - turniej im. Feliksa Stamma w boksie (Warszawa)
21.03 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Sztokholm, Szwecja)
21.03-01.04 - turniej tenisowy - Masters Series WTA i ATP (Miami, USA)
22.03-25.03 - Puchar Świata w pięcioboju nowoczesnym (Kair, Egipt)
24.03 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Planica, Słowenia)
24.03 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy - Polska-Azerbejdżan (Kraków)
24.03 - wyścig kolarski - Mediolan-San Remo (Pro Tour)
24.03 - mistrzostwa świata w biegach na przełaj (Mombasa, Kenia)
24.03-25.03 - Puchar Świata w biegach narciarskich (Falun, Szwecja)
25.03 - Puchar Świata w skokach narciarskich (Planica, Słowenia)
25.03 - motocyklowe Grand Prix Hiszpanii (Jerez de la Frontera) - eliminacje mistrzostw świata
25.03 - Puchar Świata w triathlonie (Mooloolaba, Australia)
25.03-01.04 - mistrzostwa świata w pływaniu (Melbourne, Australia)
25.03-01.04 - mistrzostwa Europy w tenisie stołowym (Belgrad, Serbia)
28.03 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy - Polska-Armenia (Kielce)
29.03.-01.04 - mistrzostwa świata w kolarstwie torowym (Palma de Mallorca, Hiszpania)
30.03-01.04 - samochodowy Rajd Portugalii - eliminacje mistrzostw świata

Kwiecień

01.04 - żużlowe Kryterium Asów (Bydgoszcz)
01.04 - motocross (Valkenswaard, Holandia) - eliminacje mistrzostw świata
01.04-02.04 - trial motocyklowy (Mancha Real, Hiszpania) - eliminacje mistrzostw świata
02.04-15.04 - indywidualne mistrzostwa Europy mężczyzn i kobiet w szachach (Drezno, Niemcy)
03.04-04.04 - piłkarski Puchar Polski - rewanżowe mecze 1/4 finału
03.04-04.04 - Liga Mistrzów - pierwsze mecze 1/4 finału
05.04 - Puchar UEFA - pierwsze mecze 1/4 finału
06.04-08.04 - mistrzostwa Europy w judo (Serbia)
06.04-08.04 - turniej tenisowy - Puchar Davisa - 1/4 finału grupy światowej
06.04-08.04 - turniej tenisowy - Puchar Davisa - II grupa strefy euroafrykańskiej - Nigeria-Polska (Nigeria)
06.04-09.04 - turniej finałowy klubowego Pucharu Europy Zdobywców Pucharów w hokeju na trawie z udziałem Grunwaldu Poznań (Madryt, Hiszpania)
07.04 - Puchar Europy w biegu na 10 000 metrów (Ferrara, Włochy)
08.04 - formuła 1 - Grand Prix Malezji (Sepang) - eliminacje mistrzostw świata
08.04 - wyścig kolarski - Dookoła Flandrii (Pro Tour)
09.04 - 1. runda Ekstraligi oraz 1. ligi żużlowej
09.04-14.04 - wyścig kolarski - Dookoła Kraju Basków (Pro Tour)
10.04-11.04 - piłkarski Puchar Polski - pierwsze mecze 1/2 finału
10.04-11.04 - Liga Mistrzów - rewanżowe mecze 1/4 finału
11.04 - wyścig kolarski - Gandawa-Wevelgem (Pro Tour)
12.04 - Puchar UEFA - rewanżowe mecze 1/4 finału
12.04-15.04 - Puchar Świata w pięcioboju nowoczesnym (Millfield, Wielka Brytania)
12.04-15.04 - mistrzostwa Polski w pływaniu
14.04-22.04 - mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn w podnoszeniu ciężarów (Strasburg, Francja)
15.04 - formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu (Bahrajn) - eliminacje mistrzostw świata
15.04 - wyścig kolarski - Paryż-Roubaix (Pro Tour)
15.04 - mistrzostwa Polski w maratonie (Dębno)
15.04 - motocross (Bellpuig, Hiszpania) - eliminacje mistrzostw świata
15.04 - Puchar Świata w triathlonie (Ishigaki, Japonia)
15.04 - wioślarstwo - Centralne Regaty Długodystansowe(Warszawa)
15.04-21.04 - mistrzostwa świata w hokeju na lodzie dywizji 1 z udziałem reprezentacji Polski (Qiqihar, Chiny)
16.04-22.04 - turniej tenisowy - Masters Series ATP (Monte Carlo, Monaco)
17.04-22.04 - mistrzostwa Europy w zapasach - styl wolny i klasyczny mężczyzn oraz zawody kobiet (Sofia, Bułgaria)
18.04 - wybór gospodarza EURO 2012
20.04-22.04 - samochodowy Rajd Mille Miglia (Włochy) - eliminacje mistrzostw Europy
20.04-22.04 - mistrzostwa Polski w szermierce - szabla, szpada, floret kobiet i mężczyzn (Śląsk)
21.04-22.04 - Puchar Świata w kolarstwie górskim (Houffalize, Belgia)
21.04-22.04 - trial motocyklowy (La Antigua, Gwatemala) - eliminacje mistrzostw świata
22.04 - wyścig kolarski - Amstel Gold Race (Pro Tour)
22.04 - motocyklowe Grand Prix Turcji (Stambuł) - eliminacje mistrzostw świata
22.04 - motocross (Agueda, Portugalia) - eliminacje mistrzostw świata
23.04-29.04 - mistrzostwa Europy w gimnastyce sportowej (Amsterdam, Holandia)
24.04-25.04 - piłkarski Puchar Polski - rewanżowe mecze 1/2 finału
24.04-25.04 - Liga Mistrzów - pierwsze mecze 1/2 finału
25.04 - wyścig kolarski - Strzała Walońska (Pro Tour)
26.04 - Puchar UEFA - pierwsze mecze 1/2 finału
27.04-28.04 - samochodowy Rajd Elmot (Świdnica) - eliminacje mistrzostw Polski
27.04-13.05 - mistrzostwa świata elity w hokeju na lodzie (Moskwa i Mytiszcze, Rosja)
28.04 - żużlowe Grand Prix Włoch (Loligo)
28.04-29.04 - enduro motocyklowe (Puerto Lumbreras, Hiszpania) - eliminacje mistrzostw świata
28.04-29.04 - wioślarstwo - Centralne Regaty Otwarcia Sezonu (Poznań)
29.04 - wyścig kolarski - Liege-Bastogne-Liege (Pro Tour)
30.04-05.05 - Puchar Świata i Grand Prix Europy w łucznictwie (Varese, Włochy)
30.04-06.05 - turniej tenisowy - J&S Cup WTA (Warszawa, Polska)

Maj

01.05 - piłkarski Puchar Polski - finał
01.05 - wyścig kolarski - Memoriał Andrzeja Trochanowskiego
01.05-02.05 - Liga Mistrzów - rewanżowe mecze 1/2 finału
01.05-06.05 - wyścig kolarski - Tour de Romandie (Pro Tour)
03.05 - Puchar UEFA - rewanżowe mecze 1/2 finału
04.05-06.05 - samochodowy Rajd Argentyny - eliminacje mistrzostw świata
04.05-06.05 - wyścig kolarski - Szlakiem Grodów Piastowskich
05.05 - mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 m (Warszawa)
05.05 - rugby - Puchar Europy Narodów - Łotwa-Polska
05.05-06.05 - enduro motocyklowe (Marco de Canavezes, Portugalia) - eliminacje mistrzostw świata
06.05 - motocyklowe Grand Prix Chin - (Szanghaj) - eliminacje mistrzostw świata
06.05 - motocross (Mantua, Włochy) - eliminacje mistrzostw świata
06.05 - Puchar Świata w triathlonie (Lizbona, Portugalia)
07.05-13.05 - turniej tenisowy - Masters Series ATP (Rzym, Włochy)
10.05-14.05 - Puchar Świata kobiet w pięcioboju nowoczesnym (Moskwa, Rosja) i Puchar Świata mężczyzn w pięcioboju nowoczesnym (Budapeszt, Węgry)
11.05-13.05 - samochodowy Rajd Fiat Rally (Turcja) - eliminacje mistrzostw Europy
11.05-14.05 - rugby - turniej Victory Cup 7 (Moskwa)
12.05 - Puchar Świata w triathlonie (Richards Bay, RPA)
12.05 - żużlowe Grand Prix Polski (Wrocław)
12.05-03.06 - wyścig kolarski - Giro d'Italia (Pro Tour)
13.05 - formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii (Barcelona) - eliminacje mistrzostw świata
13.05 - motocross (Teutschenthal, Niemcy) - eliminacje mistrzostw świata
14.05-20.05 - turniej tenisowy - Masters Series ATP (Hamburg, Niemcy)
16.05 - Puchar UEFA - finał (Glasgow, Szkocja)
18.05-20.05 - samochodowy Rajd Włoch (Sardynia) - eliminacje mistrzostw świata
18.05-20.05 - wyścig kolarski - Pomerania Tour
18.05-21.05 - rugby - turniej Amsterdam's Sevens (Amsterdam)
19.05-27.05 - wyścig kolarski - Wyścig Pokoju
20.05 - Puchar Europy w chodzie (Leamington, Wielka Brytania)
20.05 - motocyklowe Grand Prix Francji (Le Mans) - eliminacje mistrzostw świata
21.05-22.07 - enduro motocyklowe (Hancock, USA) - eliminacje mistrzostw świata
21.05-27.05 - wyścig kolarski - Dookoła Katalonii (Pro Tour)
21.05-27.05 - mistrzostwa świata w tenisie stołowym (Zagrzeb, Chorwacja)
23.05 - Liga Mistrzów - finał (Ateny, Grecja)
24.05-26.05 - samochodowy Rajd Croatia Delta Rally (Chorwacja) - eliminacje mistrzostw Europy
24.05-27.05 - Puchar Świata kobiet w pięcioboju nowoczesnym (Szekesfehervar, Węgry) i Puchar Świata mężczyzn w pięcioboju nowoczesnym (Drzonków)
25.05-27.05 - siatkarska Liga Światowa - faza grupowa: Polska-Chiny
25.05-28.05 - turniej finałowy klubowego Pucharu Europy w hokeju na trawie z udziałem Pocztowca Poznań (Bloemendaal, Holandia)
26.05 - ostatnia kolejka Orange Ekstraklasy
26.05 - rugby - Puchar Europy Narodów - Polska-Malta
26.05 - żużlowe Grand Prix Szwecji (Eskilstuna)
26.05-27.05 - Puchar Świata w kolarstwie górskim (Offenburg, Niemcy)
26.05-27.05 - enduro motocyklowe (Borno, Włochy) - eliminacje mistrzostw świata
27.05 - formuła 1 - Grand Prix Monako (Monte Carlo) - eliminacje mistrzostw świata
27.05 - motocross (Sugo, Japonia) - eliminacje mistrzostw świata
27.05-28.05 - trial motocyklowy (Senez, Francja) - eliminacje mistrzostw świata
28.05-04.06 - mistrzostwa Europy w gimnastyce artystycznej (Ukraina)
28.05-10.06 - turniej tenisowy - Roland Garros (Paryż, Francja)
29.05-02.06 - Puchar Świata i Grand Prix Europy w łucznictwie (Antalya, Turcja)

Czerwiec

01.06-03.06 - siatkarska Liga Światowa - faza grupowa: Polska-Argentyna
01.06-03.06 - samochodowy Rajd Grecji - eliminacje mistrzostw świata
01.06-03.06 - Puchar Świata w wioślarstwie (Ottensheim, Austria)
01.06-09.06 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie Finn (Balatonfoldvar, Węgry)
01.06-10.06 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie 470 (Saloniki, Grecja)
02.06 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy - Azerbejdżan-Polska
02.06-03.06 - kwalifikacje do mistrzostw świata 2007 kobiet w piłce ręcznej
02.06-08.06 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie Laser (Hyeres, Francja)
03.06 - motocyklowe Grand Prix Włoch (Mugello) - eliminacje mistrzostw świata
03.06 - Puchar Świata w triathlonie (Madryt, Hiszpania)
05.06-10.06 - wyścig kolarski - Bałtyk-Karkonosze Tour
05.06-15.06 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie RSX (Limassol, Cypr)
06.06 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy - Armenia-Polska
06.06 - żużel - finał Złotego Kasku (Bydgoszcz)
06.06-12.06 - mistrzostwa Europy w pięcioboju nowoczesnym - kwalifikacja olimpijska (Ryga, Łotwa)
06.06-24.06 - piłkarski Złoty Puchar CONCACAF (USA)
08.06-10.06 - siatkarska Liga Światowa - faza grupowa: Chiny-Polska
08.06-10.06 - samochodowy Rajd Polski (Mikołajki) - eliminacje mistrzostw Polski i Europy
09.06 - żużlowe Grand Prix Danii (Kopenhaga)
09.06-10.06 - Puchar Świata w kolarstwie górskim (Champery, Szwajcaria)
09.06-10.06 - kwalifikacje do mistrzostw Europy 2008 mężczyzn i mistrzostw świata 2007 kobiet w piłce ręcznej
09.06-10.06 - trial motocyklowy (Twin Ring Motegi, Japonia) - eliminacje mistrzostw świata
10.06 - formuła 1 - Grand Prix Kanady (Montreal) - eliminacje mistrzostw świata
10.06 - Europejski Festiwal Lekkoatletyczny (Bydgoszcz)
10.06 - motocyklowe Grand Prix Katalonii (Bacelona) - eliminacje mistrzostw świata
10.06 - motocross (St. Jean d' Angely, Francja) - eliminacje mistrzostw świata
10.06 - Puchar Świata w triathlonie (Vancouver, Kanada)
10.06-17.06 - wyścig kolarski - Dauphine Libere (Pro Tour)
10.06-24.06 - piłkarskie młodzieżowe mistrzostwa Europy - turniej finałowy (Holandia)
12.06 - piłkarski Puchar Ekstraklasy - finał
15.06-17.06 - siatkarska Liga Światowa - faza grupowa: Argentyna-Polska
16.06 - Memoriał Janusza Kusocińskiego (Warszawa)
16.06-17.06 - kwalifikacje do mistrzostw Europy 2008 mężczyzn w piłce ręcznej
16.06-24.06 - wyścig kolarski - Dookoła Szwajcarii (Pro Tour)
17.06 - formuła 1 - Grand Prix USA (Indianapolis) - eliminacje mistrzostw świata
17.06 - motocross (Wielka Brytania) - eliminacje mistrzostw świata
17.06 - Puchar Świata w triathlonie (Des Moines, USA)
22.06-24.06 - siatkarska Liga Światowa - faza grupowa: Bułgaria-Polska
22.06-24.06 - samochodowy Rajd Ypres Westhoek Rally (Belgia) - eliminacje mistrzostw Europy
22.06-24.06 - Puchar Świata w wioślarstwie (Amsterdam, Holandia)
23.06-24.06 - Puchar Świata w kolarstwie górskim (Mont Sainte Anne, Kanada)
23.06-24.06 - lekkoatletyczna Superliga Europejska kobiet i mężczyzn (Monachium, Niemcy)
24.06 - wyścig kolarski - drużynowa jazda na czas w Eindhoven (Pro Tour)
24.06 - motocyklowe Grand Prix Wielkiej Brytanii (Donington Park) - eliminacje mistrzostw świata
24.06 - Puchar Świata w triathlonie (Edmonton, Kanada)
25.06- 08.07 - turniej tenisowy - Wimbledon (Londyn, Anglia)
26.06-15.07 - piłkarski turniej Copa America (Wenezuela)
27.06.-01.07 - mistrzostwa Europy w kajakarstwie (Pontevedra, Hiszpania)
27.06-01.07 - mistrzostwa Polski w kolarstwie
28.06-13.07 - żeglarskie mistrzostwa świata w klasach olimpijskich (Cascais, Portugalia)
29.06-01.07 - siatkarska Liga Światowa - faza grupowa: Polska-Bułgaria
30.06 - motocyklowe Grand Prix Holandii (Assen) - eliminacje mistrzostw świata
30.06 - żużlowe Grand Prix Wielkiej Brytanii (Cardiff)
30.06-01.07 - Puchar Świata w kolarstwie górskim (Angel Fire Resort, USA)
30.06-01.07 - mistrzostwa Polski w lekkoatletyce (Poznań)
30.06-01.07 - mistrzostwa Polski w wioślarstwie (Poznań)

Lipiec

01.07 - formuła 1 - Grand Prix Francji (Magny-Cours) - eliminacje mistrzostw świata
01.07 - motocross (Uddevalla, Szwecja) - eliminacje mistrzostw świata
01.07-02.07 - trial motocyklowy (Erba, Włochy) - eliminacje mistrzostw świata
01.07-04.07 - Puchar Świata w pięcioboju nowoczesnym (Rieti, Włochy)
02.07-07.07 - mistrzostwa Europy w szermierce (Gandawa, Belgia)
02.07-08.07 - mistrzostwa Polski w tenisie (Wrocław, Polska)
04.07-08.07 - wyścig kolarski - Wyścig Solidarności i Olimpijczyków
06.07-08.07 - samochodowy Rajd Bułgarii - eliminacje mistrzostw Europy
07.07-08.07 - lekkoatletyczna Superliga Europejska w wielobojach (Szczecin)
07.07-15.07 - mistrzostwa świata w łucznictwie (Lipsk, Niemcy)
07.07-29.07 - piłkarski Puchar Azji (Indonezja, Malezja, Tajlandia, Wietnam)
07.07-29.07 - wyścig kolarski - Tour de France (Pro Tour)
08.07 - formuła 1 - Grand Prix Wielkiej Brytanii (Silverstone) - eliminacje mistrzostw świata
08.07-09.07 - trial motocyklowy (Myślenice, Polska) - eliminacje mistrzostw świata
09.07-18.07 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie Optimist (Varkiza, Grecja)
12.07-21.07 - żeglarskie mistrzostwa świataJ ISAF (Kingston, Kanada)
13.07-14.07 - samochodowy Rajd Subaru (Kraków) - eliminacje mistrzostw Polski
13.07-15.07 - siatkarska Liga Światowa - finał (Rzym)
13.07-15.07 - Puchar Świata w wioślarstwie (Lucerna, Szwajcaria)
14.07 - drużynowy Puchar Świata na żużlu (Vojens, Dania) - turniej eliminacyjny
14.07-15.07 - turniej tenisowy - Puchar Federacji - półfinały grupy światowej
15.07 - wyścig kolarski - Pomorski Klasyk
15.07 - motocyklowe Grand Prix Niemiec (Sachsenring)
15.07 - motocross (Durban, RPA) - eliminacje mistrzostw świata
15.07-16.07 - trial motocyklowy (Kramolin, Czechy) - eliminacje mistrzostw świata
16.07 - drużynowy Puchar Świata na żużlu (Coventry, Wielka Brytania) - turniej eliminacyjny
16.07-27.07 - żeglarskie mistrzostwa świata w klasie Europa (Workum, Holandia)
18.07.22.07 - mistrzostwa Europy juniorów w pływaniu (Antwerpia, Belgia)
19.07 - drużynowy Puchar Świata na żużlu (Leszno, Polska) - turniej barażowy
21.07 - drużynowy Puchar Świata na żużlu (Leszno, Polska) - finał
21.07-28.07 - żeglarskie mistrzostwa świata w klasie OK'Dinghy (Łeba)
21.07-28.07 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie w klasie Laser 4.7 (Irlandia)
22.07 - formuła 1 - Grand Prix Niemiec (Nuerburgring) - eliminacje mistrzostw świata
22.07 - motocyklowe Grand Prix USA (Laguna Seca)
22.07 - Puchar Świata w triathlonie (Kitzbuehel, Austria)
22.07-31.07 - żeglarskie mistrzostwa świata w klasie Optimist (Cagliari, Włochy)
24.07-28.07 - wyścig kolarski - Dookoła Mazowsza
24.07-31.07 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie 420 (Stambuł, Turcja)
25.07 - 1/2 finału mistrzostw Polski na żużlu (Rybnik, Zielona Góra)
27.07-03.08 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie Laser (Scheveningen, Holandia)
28.07 - żużlowe Grand Prix Czech (Praga)
28.07-29.07 - samochodowy Rajd Kaszub (Gdynia) - eliminacje mistrzostw Polski
28.07-29.07 - enduro motocyklowe (Parry Sound, Kanada) - eliminacje mistrzostw świata
28.07-04.08 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie Star (Malcesine, Włochy)
28.07-10.08 - żeglarskie mistrzostwa świata w klasie Cadet (W.Brytania)
29.07 - motocross (Loket, Czechy) - eliminacje mistrzostw świata
29.07-30.07 - trial motocyklowy (Hawkstone Park, Wielka Brytania) - eliminacje mistrzostw świata
30.07-04.08 - Puchar Świata i Grand Prix Europy w łucznictwie (Dover, Anglia)
30.07-05.08 - turniej tenisowy - Orange Prokom Open ATP (Sopot, Polska)
31.07-04.08 - żeglarski Puchar Świata - Gdynia Sailing Days

Sierpień

02.08-04.08 - samochodowy Rajd Rally Vinho da Madeira (Portugalia) - eliminacje mistrzostw Europy
03.08-05.08 - samochodowy Rajd Finlandii - eliminacje mistrzostw świata
03.08-05.08 - siatkarskie Grand Prix kobiet (Polska, Rzeszów) - Polska, Rosja, USA, Chiny
04.08 - wyścig kolarski - Clasica San Sebastian (Pro Tour)
05.08 - formuła 1 - Grand Prix Węgier (Hungaroring) - eliminacje mistrzostw świata
05.08 - motocross (Namur, Belgia) - eliminacje mistrzostw świata
06.08-12.08 - turniej tenisowy - Masters Series ATP (Montreal, Kanada)
08.08-12.08 - mistrzostwa świata w kajakarstwie (Duisburg, Niemcy)
08.08-16.08 - wyścig kolarski - Dookoła Niemiec (Pro Tour)
08.08-18.08 - Uniwersjada Letnia (Bangkok, Tajlandia)
09.08-11.08 - wyścig kolarski - Małopolski Wyścig Górski
10.08-11.08 - samochodowy Rajd Rzeszowski - eliminacje mistrzostw Polski
10.08-12.08 - siatkarskie Grand Prix kobiet (Rosja, Chabarowsk) - Rosja, Włochy, Polska, USA
10.08-12.08 - zapaśniczy turniej im. Ziółkowskiego - styl wolny (Siedlce)
11.08 - wyścig kolarski - Puchar Uzdrowisk Karpackich
11.08 - żużlowe Grand Prix Szwecji (Malilla)
12.08 - wyścig kolarski - Memoriał Henryka Łasaka
12.08 - Puchar Świata w triathlonie (Tiszaujvaros, Węgry)
12.08-19.08 - mistrzostwa świata w badmintonie (Kuala Lumpur, Malezja)
13.08-19.08 - turniej tenisowy - Masters Series ATP (Cincinnati, USA)
15.08 - finał mistrzostw Polski na żużlu (Wrocław)
15.08 - wyścig kolarski - Kryterium MON
15.08-18.08 - jeździeckie mistrzostwa Europy w skokach (Mannheim, Niemcy)
15.08-22.08 - mistrzostwa świata w pięcioboju nowoczesnym - kwalifikacja olimpijska (Berlin, Niemcy)
16.08-18.08 - zapaśniczy turniej im. Pytlasińskiego - styl klasyczny oraz Warsaw Cup kobiet (Warszawa)
17.08-19.08 - siatkarskie Grand Prix kobiet (Japonia, Osaka) - Rosja, Japonia, Polska, Tajlandia
17.08-19.08 - samochodowy Rajd Niemiec - eliminacje mistrzostw świata
17.08-19.08 - mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim
18.08-25.08 - mistrzostwa Europy grupy A kobiet w hokeju na trawie (Manchester, W.Brytania)
19.08 - wyścig kolarski - Cyclassics w Hamburgu (Pro Tour)
19.08 - motocyklowe Grand Prix Czech (Brno) - eliminacje mistrzostw świata
19.08 - motocross (Irlandia) - eliminacje mistrzostw świata
19.08-26.08 - mistrzostwa Europy grupy A mężczyzn w hokeju na trawie (Manchester, W.Brytania)
20.08-26.08 - siatkarskie Grand Prix kobiet - turniej finałowy (Ningbo, Chiny)
21.08-24.08 - World Grand Prix Japan w pływaniu (Tokio, Japonia)
22.08 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy
22.08-29.08 - wyścig kolarski - Dookoła Beneluxu (Pro Tour)
23.08-26.08 - kajakarskie regaty przedolimpijskie (Pekin, Chiny)
23.08-26.08 - żeglarski Puchar Europy w klasach Laser, Laser Radial, Laser 4.7 (Puck)
24.08-26.08 - samochodowy Rajd Barum Rally Zlin (Czechy) - eliminacje mistrzostw Europy
24.08-26.08 - wyścig kolarski - Szlakiem Walk Majora Hubala
24.08-26.08 - mistrzostwa Polski w łucznictwie (Zamość)
24.08-02.09 - mistrzostwa świata w lekkoatletyce (Osaka, Japonia)
25.08 - żużlowe Grand Prix Łotwy (Daugavpils)
25.08-02.09 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie 505 (Sopot)
26.08 - formuła 1 - Grand Prix Turcji (Stambuł) - eliminacje mistrzostw świata
27.08-02.09 - jeździeckie mistrzostwa Europy w ujeżdżeniu (Turyn, Włochy)
27.08-09.09 - turniej tenisowy - US Open (Nowy Jork, USA)
29.08 - kwalifikacje do mistrzostw Europy w koszykówce kobiet - Finlandia-Polska
30.08-02.09 - jeździeckie mistrzostwa świata w powożeniu - pary (Warka)
31.08-02.09 - samochodowy Rajd Nowej Zelandii - eliminacje mistrzostw świata

Wrzesień

01.09 - kwalifikacje do mistrzostw Europy w koszykówce kobiet - Polska-Słowenia
01.09-02.09 - enduro motocyklowe (Krompachy, Słowacja) - eliminacje mistrzostw świata
01.09-09.09 - mistrzostwa świata - kwalifikacja olimpijska w gimnastyce sportowej (Stuttgart, Niemcy)
01.09-23.09 - wyścig kolarski - Vuelta a Espana (Pro Tour)
02.09 - wyścig kolarski - Grand Prix Ouest-France w Plouay (Pro Tour)
02.09 - motocyklowe Grand Prix San Marino (Misano) - eliminacje mistrzostw świata
02.09 - motocross (Lierop, Holandia) - eliminacje mistrzostw świata
02.09-03.09 - trial motocyklowy (St. Julia, Andora) - eliminacje mistrzostw świata
03.09-09.09 - mistrzostwa świata w kolarstwie górskim (Fort William, W.Brytania)
03.09-16.09 - mistrzostwa Europy w koszykówce mężczyzn z udziałem Polski (Hiszpania)
05.09-13.09 - mistrzostwa Europy grupy B mężczyzn z udziałem Polski w hokeju na trawie (Lizbona, Portugalia)
06.09-16.09 - mistrzostwa Europy mężczyzn w siatkówce (Sankt Petersburg, Moskwa, Rosja)
07.09-8.09 - samochodowy Rajd Nikon (Świdnica) - eliminacje mistrzostw Polski
07.09-20.10 - Puchar Świata w rugby - RWC 2007 (Francja)
08.09 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy - Portugalia-Polska
08.09 - kwalifikacje do mistrzostw Europy w koszykówce kobiet - Polska-Finlandia
08.09 - żużlowe Grand Prix Polski (Bydgoszcz)
08.09 - jeździeckie mistrzostwa Europy w rajdach długodystansowych (Barroca d'Alva, Portugalia)
08.09-15.09 - żeglarskie mistrzostwa świata w klasie Słonka (Portugalia)
08.09-16.09 - żeglarskie mistrzostwa Europy w klasie 49er (Marsala, Włochy)
09.09 - formuła 1 - Grand Prix Włoch (Imola) - eliminacje mistrzostw świata
09.09 - motocross (Sewliewo, Bułgaria) - eliminacje mistrzostw świata
09.09 - mistrzostwa Polski w półmaratonie (Piła)
10.09-16.09 - wyścig kolarski - Tour de Pologne (Pro Tour)
12.09 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy - Finlandia-Polska
12.09 - kwalifikacje do mistrzostw Europy w koszykówce kobiet - Słowenia-Polska
12.09-14.10 - Puchar Świata mężczyzn w tenisie stołowym (Barcelona)
13.09-16.09 - mistrzostwa świata w judo (Rio de Janeiro, Brazylia)
13.09-16.09 - jeździeckie mistrzostwa Europy w WKKW, czyli Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego (Pratoni de Vivaro, Włochy)
15.09-16.09 - Puchar Świata w kolarstwie górskim (Maribor, Słowenia)
15.09-16.09 - finał Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym - kwalifikacja olimpijska (Pekin, Chiny)
15.09-16.09 - enduro motocyklowe (Noiretable, Francja) - eliminacje mistrzostw świata
15.09-16.09 - turniej tenisowy - Puchar Federacji - finał grupy światowej
15.09-30.09 - mistrzostwa świata mężczyzn w boksie (Rosja)
16.09 - formuła 1 - Grand Prix Belgii (Spa-Francorchamps) - eliminacje mistrzostw świata
16.09 - motocyklowe Grand Prix Portugalii (Estoril) - eliminacje mistrzostw świata
16.09 - Puchar Świata w triathlonie (Pekin, Chiny)
17.09-23.09 - turniej tenisowy - Pekao Open - Challenger ATP (Szczecin, Polska)
17.09-23.09 - mistrzostwa Azji w tenisie stołowym (Kanton, Chiny)
18.09-23.09 - mistrzostwa świata w zapasach - styl wolny i klasyczny mężczyzn oraz zawody kobiet (Baku, Azerbejdżan)
18.09-24.09 - mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn w podnoszeniu ciężarów (Tajlandia)
18.09-24.09 - turniej tenisowy - Puchar Davisa - 1/ 2 finału grupy światowej
19.09-23.09 - mistrzostwa świata w gimnastyce artystycznej (Patras, Grecja)
20.09-23.09 - mistrzostwa Europy w wioślarstwie (Poznań)
20.09-30.09 - mistrzostwa Europy kobiet w siatkówce (Charleroi, Hasselt, Luksemburg)
21.09-23.09 - samochodowy Rajd Warszawski - eliminacje mistrzostw Polski
22.09 - żużlowe Grand Prix Słowenii (Krsko)
22.09-23.09 - lekkoatletyczny finał Grand Prix IAAF (Stuttgart, Niemcy)
22.09-23.09 - mistrzostwa Polski w pięcioboju nowoczesnym (Drzonków)
23.09 - motocyklowe Grand Prix Japonii (Motegi) - eliminacje mistrzostw świata
23.09-24.09 - trial motocyklowy (Spa-Francorchamps, Belgia) - eliminacje mistrzostw świata
24.09-07.10 - mistrzostwa Europy w koszykówce kobiet (Włochy)
25.09-29.09 - mistrzostwa świata w kolarstwie (Stuttgart, Niemcy)
28.09-30.09 - Puchar Świata kobiet w tenisie stołowym (Chengdu, Chiny)
28.09-06.10 - mistrzostwa świata w szermierce (Petersburg, Rosja)
29.09 - rugby - Puchar Europy Narodów - Andora-Polska
30.09 - formuła 1 - Grand Prix Japonii (Suzuka) - eliminacje mistrzostw świata

Październik

05.10-07.10 - samochodowy Rajd Francji (Korsyka) - eliminacje mistrzostw świata
05.10-07.10 - samochodowy Rajd ELPA Rally (Grecja) - eliminacje mistrzostw Europy
07.10 - formuła 1 - Grand Prix Chin (Szanghaj) - eliminacje mistrzostw świata
07.10 - wyścig kolarski - mistrzostwa Zurychu (Pro Tour)
06.10 - żużlowe Grand Prix Niemiec (Gelsenkirchen)
07.10 - długodystansowe mistrzostwa Polski w wioślarstwie (Warszawa)
12.10-13.10 - mistrzostwa Polski kobiet w zapasach (Zgierz)
12.10-14.10 - samochodowy Rajd Hiszpanii - eliminacje mistrzostw świata
13.10 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy - Polska-Kazachstan
14.10 - wyścig kolarski - Paryż-Tours (Pro Tour)
14.10 - mistrzostwa świata w biegach ulicznych (Udine, Włochy)
14.10 - motocyklowe Grand Prix Australii (Phillip Island) - eliminacje mistrzostw świata
15.10-21.10 - turniej tenisowy - Masters Series ATP (Madryt, Hiszpania)
17.10 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy
19.10-21.10 - samochodowy Rajd Rally d'Antibes (Francja) - eliminacje mistrzostw Europy
20.10 - wyścig kolarski - Giro di Lombardia (Pro Tour)
20.10 - Puchar Świata w triathlonie (Belo Horizonte, Brazylia)
21.10 - formuła 1 - Grand Prix Brazylii (Sao Paulo) - eliminacje mistrzostw świata
21.10 - motocyklowe Grand Prix Malezji (Sepang) - eliminacje mistrzostw świata
22.10-28.10 - mistrzostwa Europy seniorów i juniorów w akrobatyce sportowej (Holandia)
26.10-27.10 - mistrzostwa Polski w zapasach - styl wolny (Brzeg Dolny), styl klasyczny (Janów Lubelski)
26.10-28.10 - samochodowy Rajd Japonii - eliminacje mistrzostw świata
27.10 - rugby - Puchar Europy Narodów - Polska-Chorwacja
27.10-07.11 - drużynowe mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn w szachach (Heraklion, Grecja)
29.10-05.11 - turniej tenisowy - Masters Series ATP (Paryż, Francja)

Listopad

01.11-05.11 - mistrzostwa świata w akrobatyce sportowej (Quebek, Kanada)
03.11 - Puchar Świata w triathlonie (Cancun, Meksyk)
04.11 - motocyklowe Grand Prix Walencji (Ricardo Tormo-Valencia) - eliminacje mistrzostw świata
07.11-11.11 - turniej tenisowy - mistrzostwa WTA Tour (Madryt, Hiszpania)
11.11-18.11 - turniej tenisowy - Masters Cup ATP (Szanghaj, Chiny)
12.11-17.11 - drużynowe mistrzostwa świata w motocyklowych rajdach enduro - sześciodniówka (La Serena, Chile)
16.11-18.11 - samochodowy Rajd Irlandii - eliminacje mistrzostw świata
17.11 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy - Polska-Belgia
21.11 - eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy - Serbia-Polska
25.11-02.12 - żeglarskie mistrzostwa świata w Formule Windsurfing (Fortaleza, Brazylia)
29.11-02.12 - zimowe mistrzostwa Polski w pływaniu
30.11-02.12 - turniej tenisowy - Puchar Davisa - finał grupy światowej

Grudzień

02.12 - Puchar Świata w triathlonie (Dauha, Katar)
02.12-16.12 - mistrzostwa świata kobiet w piłce ręcznej (Francja)
08.12 - mistrzostwa Europy open w judo (Polska)
09.12 - mistrzostwa Europy w biegach na przełaj (Toro, Hiszpania)
10.12-17.12 - piłkarskie klubowe mistrzostwa świata (Japonia)
13.12-16.12 - mistrzostwa Europy w pływaniu (Debreczyn, Węgry)
13.12-16.12 - finałowy turniej ITTF Pro Tour (Pekin, Chiny)
19.12-20.12 - drużynowe mistrzostwa Polski w pływaniu
22.12 - halowy Puchar Polski w wioślarstwie
30.11-02.12 - samochodowy Rajd Wielkiej Brytanii - eliminacje mistrzostw świata