Dziennik Gazeta Prawana logo

Dobry start Polaków na mityngu w Rehlingen

13 października 2007, 15:15
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Polscy lekkoatleci szlifują formę przed wrześniowymi mistrzostwami świata w japońskiej Osacy. Niektórzy wystartowali w mityngu w niemieckim Rehlingen. Grażyna Prokopek wygrała bieg na 400 metrów, zaś Szymon Ziółkowski był trzeci w konkursie rzutu młotem.

Ziółkowski osiągnął przyzwoitą odległość 75,84 metra. Wygrał Niemiec Markus Esser - 78,81 metra. Niepokonana za to była Grażyna Prokopek, która zwyciężyła w biegu na 400 metrów. Osiągnęła czas 53,01 sekundy.

Drugie miejsce w biegu na 800 metrów zajęła Sylwia Ejdys. Jej czas to 2.03,25. Przegrała tylko z Francuzką Elodie Guegan (2.01,07). Drugą lokatę w skoku wzwyż zajął Grzegorz Sposób. Zaliczył wysokość 2,20 metra. O trzy centymetry wyżej skoczył Ukrainiec Ołeksandr Nartow i wygrał.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj