Dziennik Gazeta Prawana logo

Polscy tenisiści przegrali w finale turnieju ATP

5 listopada 2007, 23:16
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
US Open coraz bliżej, a polscy tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski błyszczą formą. Dotarli do finału turnieju ATP w New Haven (z pulą nagród 675 tys. dolarów). Niestety przegrali w nim 3:6, 3:6 z indyjsko-serbską parą Mahesh Bhupathi - Nenad Zimonjic.

Polscy debliści rozstawieni z numerem 4. byli wyraźnie słabsi od turniejowych "jedynek" Bhupathiego i Zimonjica. W obu setach ugrali tylko po trzy gemy. Ale dobre to, że w ogóle dotarli do finału turnieju.

Teraz zagrają w wielkoszlemowym turnieju US Open. Kibice nie mają nic przeciwko, żeby i w nim awansowali do finału.

Finał deblistów turnieju w New Haven:
Mahesh Bhupathi, Nenad Zimonjic (Indie, Serbia, 1) - Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski (Polska, 4) 6:3, 6:3

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj