W grze pojedynczej juniorów mistrzem świata został Mateusz Fudala z Radomia, który w finale pokonał Duńczyka Troelsa Triera 3-2 (5:4, 3:5, 5:4, 3:5, 5:2). W grze podwójnej kobiet triumfowały poznanianki Agnieszka Rutowska i Agata Ćwiąkała. W decydującym pojedynku zwyciężyły Dunki Camillę Lohmann i Amalię Brehmer 3-2 (5:2, 3:5, 5:4, 3:5, 6:4).

W grze podwójnej juniorów trzecie miejsce zajęli Miłosz Kraiński i Jakub Polak z Torunia, którzy w półfinale przegrali z Holendrami Kubą Koertsem i Nigelem Schmitzem 1-3 (0:5, 4:5, 5:2, 2:5).

W turnieju drużynowym kobiet brązowy medal (po porażce w półfinale z Austrią 1-3) przypadł Katarzynie Kiczke, Dorocie Wierzbickiej, Agacie Ćwiąkale, Agnieszce Rutowskiej, Joanna Boczkowskiej i Barbarze Kurtyce.

Również z brązowym medalem (po przegranej w półfinale z Danią 0-3) wróci zespół juniorów: Polak, Kraiński i Fudala.