Dziennik Gazeta Prawana logo

Wicemistrz olimpijski popełnił samobójstwo

27 lipca 2011, 10:47
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Jeret Peterson, który w narciarstwie dowolnym zdobył srebrny medal igrzysk olimpijskich w Vancouver, został znaleziony martwy w odludnym miejscu w stanie Utah. Według policji popełnił samobójstwo. Nie ujawniono treści znalezionego listu pożegnalnego.

Peterson zadzwonił na numer alarmowy i powiedział, że się zastrzeli. Funkcjonariusze znaleźli go obok samochodu w Lambs Canyon niedaleko Salt Lake City.

Wicemistrz olimpijski cierpiał na depresję i był uzależniony od alkoholu. Trzy dni wcześniej aresztowano go za jazdę samochodem pod jego wpływem. Został zwolniony za kaucją.

Życie Petersona nie było usłane różami. Przyznał, że w dzieciństwie był wykorzystywany seksualnie. Gdy miał pięć lat, jego siostra zginęła w wypadku samochodowym spowodowanym przez pijanego kierowcę. Był także świadkiem samobójstwa swojego bliskiego kolegi.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj