Policję wezwali pracownicy hotelu, którzy nie mogli sobie poradzić z "pobudzonym i upojonym" Jordanem jr., który kłócił się na podjeździe z dwoma kobietami. Nie chciał współpracować, w jego zatrzymaniu (mierzy 191 cm i waży 93 kg) brało udział kilku funkcjonariuszy.

Reklama

Zawodnikowi koszykarskiej drużyny University of Central Florida (średnio zdobywa 13,7 pkt w meczu) postanowiono zarzut m.in. nieporządnego prowadzenia się i tarasowania drogi. Po przesłuchaniu Marcus Jordan został zwolniony do domu. Nie wiadomo, kiedy stanie przed sądem.

Przed dwoma laty młody sportowiec chwalił się na portalu społecznościowym Twitter, że wydał 35 tysięcy dolarów w jednym z klubów nocnych w Las Vegas. Później przeprosił za swoje zachowanie.

Jego ojciec Michael Jordan sześć razy zdobył mistrzostwo ligi NBA z Chicago Bulls. W Meczach Gwiazd uczestniczył 14 razy, pięciokrotnie był wybierany najbardziej wartościowym graczem (MVP) sezonu, a sześć - finałów rozgrywek. zdobywał mistrzostwo olimpijskie w 1984 i 1992 roku.