Opłaca się wygrywać. Agnieszka Radwańska podczas tegorocznego US Open zarobiła już 75 tysięcy dolarów. Jeżeli Polka wygra dziś z Shahar Peer, to ta suma zostanie podwojona. Na pewno "Isia" awansuje też w rankingu. Po turnieju w Nowym Jorku będzie w pierwszej trzydziestce w zestawieniu WTA.
Oczywiście te sumy i miejsca w rankingu mogą się znacznie podwyższyć. Nasza tenisistka chce na kortach Flushing Meadows dojść do finału, a to oznaczałoby już 700
tysięcy dolarów i pewne miejsce w najlepszej dwudziestce światowego rankingu.
Wiadomo też, że Radwańska będzie pierwszą w historii Polką, która dostanie się do czołowej trzydziestki najlepszych tenisistek świata (Magdalena Grzybowska kiedyś była sklasyfikowana na 30. pozycji).
Wiadomo też, że Radwańska będzie pierwszą w historii Polką, która dostanie się do czołowej trzydziestki najlepszych tenisistek świata (Magdalena Grzybowska kiedyś była sklasyfikowana na 30. pozycji).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|