Pierwszy strzał w meczu dopiero w 14. minucie. Po dobrej akcji Lecha uderzał zza pola karnego Kikut, ale za lekko. 1:0 dla gospodarzy w 25. minucie! Z 17 metrów strzelał Rengifo, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Po stracie gola do ataku ruszyli piłkarze Cracovii. Jednak goście nie stworzyli sobie klarownych sytuacji. Z ponad 20 metrów na strzał zdecydował się Szczoczarz. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Lecha i prawie zaskoczyła Kotorowskiego. Bramkarz gospodarzy wybił ją jednak na rzut rożny. Więcej w pierwszej połowie się już nie wydarzyło.

Od mocnego uderzenia po przerwie zaczęli goście. W 52. minucie główkował z bliska Kulig, jednak Kotorowski obronił. Powinno być 2:0. W idealnej sytuacji był Reiss, ale strzelił obok słupka. To, co miało wydarzyć się w 57. minucie, stało się trzy minuty później. Rengifo dostał znakomite podanie i z 16 metrów płaskim strzałem nie dał szans Cabajowi. Lech gra w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę dostał Quinteros. Peruwiańczyk w pierwszej połowie otrzymał żółtą kartkę za faul, a w przed chwilą zarobił drugie upomnienie za dyskusję z sędzią. Strzelał Zając, ale minimalnie obok bramki. Osłabieni gospodarze raz za razem kontrują Cracovię. Po jednym z ataków strzał Kikuta obronił Cabaj. Goście na kolanach. W ostatniej minucie Injac podwyższył na 3:0. Honorowego gola zdążyli jeszcze zaliczyć podopieczni Stefana Majewskiego. W doliczonym czasie gry strzelał Nowak, piłkę trącił Kucharski i ta wpadł do siatki.