To była kompromitacja. Tak najkrócej można określić mecz szczypiornistów Zagłębia Lubin z niemieckim SG Flensburg. "Miedziowi" przegrali 19:34 (8:18) i odpadli z Ligi Mistrzów.
Już po kilku minutach było wiadomo, że "Miedziowi" są dużo słabsi od finalistów Ligi Mistrzów z ubiegłego sezonu. Po 30 minutach przegrywali 10 bramkami. Po drugiej połowie przewaga drużyny z Flensburga jeszcze się powiększyła.
Przed meczem mistrzowie Polski mieli jeszcze szanse na awans do dalszej fazy. Trzeba było pokonać SG Flensburg-Handewitt. Ale mecz w Głogowie rozczarował. Zagłębie Lubin gładko przegrało 19:34 i odpadło z Ligi Mistrzów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|