Kibice Olimpique Lyon to dopiero mają pomysły. W meczu przeciw Manchesterowi United, zamiast dopingować, przez 90 minut świecili fanom z Anglii po oczach. Użyli do tego specjalnych laserów. Teraz będą musieli za to zapłacić.
Wszystko wydarzyło się 20 lutego, podczas rewanżu w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Podirytowani złym wynikiem (Olimpique odpadło z Champions League) kibice z Lyonu chcieli zdeprymować fanów rywali, ale zamiast głośno śpiewać, użyli... nietypowego sprzętu.
Przez 90 minut na sektor gości padały tysiące wiązek promieni laserowych, które kierowali na nich fani Olimpique.
Teraz odpowiedzą za to, bo sprawą zainteresowała się UEFA. 20 marca odbędzie się postępowanie dyscyplinarne w tej sprawie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|