Dziennik Gazeta Prawana logo

Polska ping-pongistka jedzie do Pekinu

5 kwietnia 2008, 18:39
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Polska kadra na igrzyska olimpijskie dziś zwiększyła się o kolejną osobę. Jest nią ping-pongistka o swojsko brzmiącym nazwisku Xu Jie, która nie miała sobie równych w turnieju kwalifikacyjnym w Nantes.

W decydującym meczu Xu Jie pokonała Greczynkę Christinę Fili 4:2 (11:6, 7:11, 11:3, 12:10, 9:11, 12:10).

Już w pierwszej rundzie rywalizacji odpadła Natalia Partyka, która przegrała z Hiszpanką Zhu Fang 1:4 (11:8, 6:11, 9:11, 7:11, 8:11). Wicemistrzyni Polski będzie miała jeszcze jedną szansę we Francji na zdobycie nominacji na igrzyska - w niedzielę.

Wcześniej z reprezentantów Polski prawo występu w sierpniowych igrzyskach zapewniła sobie tylko Li Qian.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj