Zieliński wpisał się na listę strzelców w 38. minucie, szybko odpowiadając na samobójcze trafienie Nikoli Maksimovica. Na przerwę gospodarze schodzili prowadząc 2:1, bo w doliczonym czasie gry rzut karny wykorzystał Domenico Berardi.

W 72. minucie znów był remis po trafieniu Giovanniego Di Lorenzo, a gdy w 89. minucie Lorenzo Insigne strzelił gola z karnego, wydawało się, że Napoli wywiezie ze stadionu w Reggio Emilia komplet punktów. Jednak w czwartej minucie doliczonego czasu gry sędzia podyktował trzecią już w tym meczu "jedenastkę", której nie zmarnował Francesco Caputo.

Neapolitańczycy awansowali z szóstego na piąte miejsce w tabeli, ale wieczorem rozegranych zostanie jeszcze sześć meczów.