New York Giants, mistrzowie ligi futbolu amerykańskiego NFL, będą musieli radzić sobie teraz bez jednego z gwiazdorów - Plaxico Burressa. Burress tak dobrze bawił się w jednym z nocnych klubów w Nowym Jorku, że... strzelił sobie w nogę. O szczegółach zajścia nowojorska policja nie chce jednak mówić.
Na szczęście Burress nie zdołał sobie odstrzelić stopy, ale i tak będzie teraz pauzował kilka ładnych tygodni. Burress to futbolista, który podczas ostatniego
Super Bowl dał zwycięstwo Giants przyłożeniem na 35 sekund przed końcem meczu - przypomina onet.pl.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|