Pierwsze dwa sety zostały rozegrane pod dyktando zawodniczek z Białegostoku. Siatkarki AZS kontrolowały grę i skutecznie wykorzystywały nawet najmniejszy błąd zawodniczek Stali. Oba sety drużyna gości wygrała zdecydowaną różnicą punktów.

W trzeciej partii spotkania role odwróciły się. To siatkarki z Mielca grały pewnie i zdecydowanie. W konsekwencji wygrały różnicą 11 punktów. Okazało się jednak, że był to kres możliwości mieleckiego zespołu. W czwartej partii siatkarki AZS grały bardzo konsekwentnie, znakomicie wykorzystując słabsze punkty rywalek i wygrały zdecydowanie seta i cały mecz.

KPSK Stal Mielec - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok 1:3 (13:25, 15:25, 25:14, 14:25).

Stal Mielec: Karolina Olczyk, Marta Łukaszewska, Katarzyna Zaroślińska, Ewelina Dązbłaż, Dorota Ściurka, Anna Związek, Magdalena Banecka (libero) oraz Justyna Ordak, Iwona Niedźwiedzka, Agata Wilk, Małgorzata Skorupka.

AZS: Agata Karczmarzewska-Pura, Katarzyna Walawender, Dominika Koczorowska, Lucie Muhlsteinova, Izabela Żebrowska, Marlena Mieszała, Magdalena Saad (libero) oraz Anna Manikowska, Joanna Szeszko, Katarzyna Kalinowska.