10 tysięcy dolarów - taką karę będzie musiał obrońca New York Jets Shaun Ellis za urządzenie sobie z kibicami wojny na śnieżki, do której doszło podczas niedzielnego meczu ligi futbolu amerykańskiego NFL przeciwko Seattle Seahawks.
"Zawodnicy przed każdym sezonem są informowani o zakazie kontaktu z kibicami w trakcie meczu. Grozi to urazami, a także może doprowadzić do wybuchu agresji kibiców. Takim przypadkiem, jak miało miejsce w niedzielę, powinny się zająć służby bezpieczeństwa, a nie Ellis" - napisano w oświadczeniu NFL.
Seahawks wygrali z Jets 13:3. Po tej porażce ekipa z Nowego Jorku straciła szanse na awans do fazy play off.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|
