Wiceprezydent Irackiego Komitetu Olimpijskiego i jednocześnie szef federacji bokserskiej tego kraju został porwany we wtorek w mieście Al-Musajjib, 80 km na południe od Bagdadu.
- powiedział agencji AFP świadek porwania, sekretarz federacji bokserskiej Abdel Redża Ali.
- dodał.
Pochodzący z okolic Dahuk w Kurdystanie Baszar Mustafa kierował federacją bokserską Iraku od 14 lat.
W lipcu 2006 roku ówczesny prezydent Irackiego Komitetu Olimpijskiego Ahmed al-Samarrai został uprowadzony w Bagdadzie. Nigdy go nie odnaleziono.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Tematy: boks
Powiązane
Zobacz
|