Politycy PO-KO pytają Zbigniewa Ziobrę o śmierć Dawida Kosteckiego. "Oczekujemy natychmiastowej reakcji"

Prokurator, który pierwszy oglądał ciało Dawida Kosteckiego, odkrył dwa maleńkie - jak po igle - nakłucia na szyi byłego boksera. Podejrzewał, że mógł zostać najpierw odurzony, a potem uduszony, tak by wyglądało to na samobójstwo. Podczas sekcji zwłok tych śladów nie zbadano - czytamy w poniedziałkowej "Gazecie Wyborczej".

wróć do artykułu
  • ~dorobkiewicz
    (2019-08-31 22:29)
    Panie niezależny prokuratorze Lepper zginął bo za dużo wiedział o dorobkiewiczach, z trybuny sejmowej pytał z kąd nagle macie mercedesy i wile z basenami, a kto ogołocił Polskę to wiadomo.
  • ~wicek
    (2019-08-31 22:18)
    za komuny dostałem w cztery litery bo nie liczyłem się z cenzurą, a tu się okazuje, że jest jeszcze gorzej.
  • ~knoxx
    (2019-08-13 10:40)
    za platfusów co pól roku ginął świadek w więzieniu i pan panie kropiwnicki nie był taki dociekliwy, ciekawe???
  • ~VS
    (2019-08-12 21:56)
    POKO robi z tego sprawę polityczną, już na Gdańskim prezydencie próbowali...
  • ~Popis
    (2019-08-12 21:46)
    Kaczyński ma duży dywan a Ziobro umie zamiatać
  • ~uijkm,
    (2019-08-12 18:26)
    Prokuratura przedstawila swoje stanowisko, wiec stawiamy w tym momencie kropke.
  • ~deron
    (2019-08-12 16:35)
    Pisowska mafia może mordować kogo chce - BEZKARNIE. Nie istnieje już żadna państwowa instytucja, która byłaby im w stanie przeszkodzić lub ukarać.
  • ~garnuszek
    (2019-08-12 16:32)
    PISOWSKA AFERA PODKARPACKA. I wszystko w temacie.
  • ~Krystyna
    (2019-08-12 16:09)
    Protestuję przeciw propagowaniu seksu lesbijskiego przez Dziennik w artykule "Seks lesbijek jest najlepszy".Jeżeli uważasz tak samo - Napisz swój protest !!!
  • ~NOWY SEZON SERIALU:
    (2019-08-12 16:08)
    Powrót seryjnego samobójcy... Czym się różni PO od PiS?
  • ~Mark Twain
    (2019-08-12 15:40)
    Jeśli ślady na szyi, które budzą wątpliwości ujawnił prokurator podczas oględzin zwłok w celi, to ja pytam: czemu służą sekcje zwłok? Czy tylko przyklepaniu wcześniej założonej tezy?
  • ~szczuropies Tuska
    (2019-08-12 15:35)
    Nowa teoria spiskowa Platformy Okultystów : To zrobił PiS ! To zrobili ludzie Kaczyńskiego!
  • ~Ale SkneRUS
    (2019-08-12 15:24)
    Grzegorz wybrał się z żoną do MAKS DONALD Grzegorz je żona nie je obik stolika studenci czy pani jest wegetarianka nie czekam na szczęki od Grzegorza
  • ~kręciołek
    (2019-08-12 14:55)
    samobójstwa w więzieniach, niewyjaśnione śmierci w więzieniach, dziwne śmierci na komisariatach, policjanci wypadają z okien, balangi alkoholowe na komisariatach a żaden minister za to nie odpowiada
  • ~pan prokurator niezależny
    (2019-08-12 14:31)
    Odpowiadam POmasce. Kosteckiego pogryzły komary. Prokuratura zajmie się wyjaśnieniem samobójczej śmierci Andrzeja Leppera, Sławomira Petelickiego i Grzegorza Michniewicza.
  • ~Slazak
    (2019-08-12 14:16)
    Wy jeszcze macie watpliwosci w jakim panstwie zyjecie?
  • ~Polak chcący zemsty
    (2019-08-12 14:15)
    Dali mu głupiego jasia jak to robi anestezjog podczas każdej operacji a później powiesili. Znieczulenie od szyi w dół. I w krwi wyjdzie, zbyt wysokie stężenie CO2. Takie mamy Państwo. Ziobro milczy, a nawet nie wzięli próbek krwi, bo niewygodna prawda wyszłaby na jaw i może byłaby jakaś dymisja w policyjnym Państwie PiS-u. Kuchciński i Policja zamieszni w cały proceder
  • ~zin
    (2019-08-12 13:33)
    rodzina pograzona w zalobie i glupocie
  • ~Balbi
    (2019-08-12 13:00)
    Duch Kiszczaka w pisie działa.
  • ~Przysłowie
    (2019-08-12 12:58)
    Co nie utonie,to się upisi.

Może zainteresować Cię też: