W finale Kuźma pokonał w trzeciej rundzie uznawanego za faworyta imprezy Michała Bławdziewicza z Palestry Warszawa, który w kickboxingu w formule K-1 zdobył złoty oraz dwa srebrne medale mistrzostw świata. Wiele lat temu był też wicemistrzem Polski juniorów w boksie.

W pierwszym turnieju Gromda uczestniczyło ośmiu pięściarzy, a rywalizacja odbywała się – na małym ringu (4x4 metry) - systemem pucharowym. W ćwierćfinale i półfinale Kuźma wygrywał w pierwszej rundzie, odpowiednio z Piotrem Półchłopkiem i Łukaszem Załuską.

Na gali odbyły się także pojedynki dodatkowe, a w tzw. superfight bokser zawodowy Tomasz Gromadzki (rekord 10-3-1) pokonał w piątej rundzie Wiktora Szadkowskiego.

„Za kilka tygodni odbędzie się drugi turniej, pojawią się kolejni bardzo mocni zawodnicy. Następnie triumfator będzie rywalizował z Krystianem +Tysonem+ Kuźmą o główne trofeum” – powiedział jeden z organizatorów Mariusz Grabowski.