Pochodzący z Warszawy Olaś, który 22 lipca skończy 31 lat, jest niepokonany, a z dziesięciu wygranych aż dziewięć zanotował przed czasem. Wśród profesjonalistów rywalizuje od czterech lat, w kategorii junior ciężkiej, ale w tym czasie nie brakowało przerw, m.in. z powodu kłopotów zdrowotnych. Z kolei Brown legitymuje się słabym rekordem 2-10 (1 KO).

Reklama

Od pewnego czasu Olaś trenuje w Stanach Zjednoczonych, a jego menedżerem jest Andrzej Fonfara, były pretendent do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej. Kolejne walki też ma toczyć w USA.

W przeszłości Olaś odnosił sukcesy w pięściarstwie olimpijskim. W 2011 roku został mistrzem Polski, a następnie wystąpił w mistrzostwach Europy i świata. Cztery lata później wywalczył srebro MP, po finałowej porażce z Igorem Jakubowskim, późniejszym wicemistrzem kontynentu. Zajął też drugie miejsce w turnieju im. Feliksa Stamma. Olaś ma na koncie też triumf w półzawodowej lidze World Series of Boxing w barwach włoskiej drużyny Dolce & Gabbana Milano Thunder. Walczył również w ekipie Rafako Hussars Poland.