Dziennik Gazeta Prawana logo

Davis obronił tytuł mistrza świata WBA wagi lekkiej

6 grudnia 2021, 09:36
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Gervonta Davis
<p>Gervonta Davis</p>/Newspix
Amerykański bokser Gervonta Davis (26-0, 24 KO) wygrał w Los Angeles na punkty z Meksykaninem Isaacem Cruzem (22-2-1, 15 KO) i obronił tytuł mistrza świata federacji WBA w wadze lekkiej.

Po 12 rundach wszyscy sędziowie punktowali na korzyść Davisa - 116:112, 115:113, 115:113.

Posiadaczem bardziej prestiżowego pasa supermistrza WBA w kategorii lekkiej jest Australijczyk George Kambosos (20-0, 10 KO). Kilka dni temu odebrał to trofeum, a także organizacji IBF i WBO, Amerykaninowi Teofimo Lopezowi (16-1, 12 KO).

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj