Niepokonany pięściarz przeszedł na bokserską emeryturę w 2015 roku, ale powrócił, aby pokonać McGregora w 2017 roku, poprawiając swój profesjonalny rekord do 50-0. Od tamtego czasu "Money" stoczył kilka tzw. walk pokazowych, które nie wliczają się do oficjalnego rekordu.

Reklama

Bokser będzie walczył z... youtuberem

25 września czeka go najbliższe starcie pokazowe z japońskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki Mikuru Asakurą. Będzie to czwarta pokazowa walka 45-latka i jego druga w Japonii.

Według słów pięściarza czeka go jeszcze jedna walka w listopadzie w Dubaju. Jego rywalem ma być znany brytyjski youtuber Deji Olatunji, który w ostatnich latach wszedł do świata boksu śladami swojego starszego brata.

Reklama

Powrót McGregora do UFC

Po kilku walkach nie wliczających się do oficjalnego rekordu Mayweather zdradził w rozmowie, że prowadzi negocjacje, aby ponownie spotkać się w ringu z McGregorem.

Nie wiemy, czy to będzie walka pokazowa czy prawdziwa, rozważamy obie opcje, aczkolwiek wolałbym pokazową - przekazał niepokonany bokser.

McGregor wrócił do UFC po przegranej z Mayweatherem, a walcząc w MMA został pierwszym podwójnym mistrzem UFC.

Conor McGregor / Shutterstock

34-letni Irlandczyk przegrał trzy z czterech ostatnich walk w UFC i obecnie dochodzi do siebie po złamaniu nogi, której doznał w zakończonym porażką pojedynku z Dustinem Poirierem rok temu.